Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 My life's beat ♥

Go down 
+9
Vaiva*
Ivarė
Mona ;p
Tic`toc
Sandra.@
blackberry
Naktis
maze~
Chocolate.
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-10, 20:33

Šiandien noriu pasakyti Tau dideli, dideli AČIŪ .
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-11, 19:43

Vasario 11-oji

Gyvenimas mėgsta tyčiotis. O gal mėgsta tyčiotis tėvas?.. Nesvarbu, tik man jau patyčių užteks. Bus viskas gerai, su mama pagalvosim ir nuspręsim nors manau nebėra ką galvoti..
O šiaip, viskas bus gerai. Tikrai bus. Believe.
Pastarųjų savaičių žodžiai kuriuos aš sau sakau: "Fuck calm and scream as loud as you can"

My life's beat ♥ - Page 4 2v2zb5x
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-11, 21:02

problemoS šeimoje ?
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-11, 21:31

Didelės.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-11, 22:39

Žinau, kad nenori pasakot.
Bet laikykis !!!
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-16, 19:51

Vasario 16-oji

Sirguliuoju. Gal ir gerai, atsiplėšiu bent šiek tiek nuo tos nelemtos mokyklos.
Žinot, ilgai čia nerašiau, bet gaila kad neturiu ir dabar ko parašyti.. Ai prisiminiau..
Aš bjauri monstrė.. Bjauri bjauri bjauri !.. Kodėl?.. Ach, nes per savo bjaurų charakterį skaudinu žmones o paskui gailiuosi.. Tarkim vakar labai įžeidžiau draugę..Žinoma, atsiprašiau, bet atsakymą nežinia kada gausiu.. Pusę dienos graužiausi kokia aš pabaisa.. Tokia ir esu, ir kuo toliau tuo labiau tampu blogesnė.. Noriu pasikeisti, bet ką man daryti jei man tikrai su razumėliu nebegerai?.Aš greit užsiplieskiu, daug nervuojuos ir nemoku susilaikyt tada kada reikia.. Pakrikę nervai.. Noriu pasitaisyti, noriu pasikesiti. Kad kai būsiu pikta - patylėčiau.. Arba visada kaip ir dabar visoms dalyčiau šypseną ir meilę.. Gaila kad tarp šių dalykų jau per dažnai įsiterpia tie mano protrūkiai.. Dar ir šiandien kremtuosi dėl visų dalykų, dėl visų aprėktų žmonių ir kitų poelgių.. Kaip manot ar galiu pasikeisti?.. Tikiuosi man išeis, nes aš to tikrai noriu o pasauliui mažiausiai reikia tokių bjaurybių kaip aš..


My life's beat ♥ - Page 4 1ovbbk
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-17, 21:29

Kai susinervini skaičiuok iki 10, pyktis nurims ir neaprėksi žmonių :) Nesileisk valdoma pykčio, tu jį turi valdyti, o ne jis tave :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-20, 15:30

Vasario 20-oji

Holėėėė!!!! Savaitė ir jau kalendorinis pavasaris!! Tikiuosi tikrasis pavasaris irgi neužtrūks kelyje : )) Žiauriai laukiu šiltų orų kada pagaliau galėsiu pradėti nešioti savo marškinėlius!! x ))
Pakalbėkim apie kai ką linksmo kas man įvyko prieš kelias akimirkas xD Žodžiu brolis išėjęs. Kažkas paskambino į duris. Aš, su trūsikais ir pižama visa susivėlus savaitę neplovus ir nešukavos galvos paburkusios akim ateinu atidaryti durų nes buvai įsitikinusi kad ten brolis. Smarkiu mostu darau duris o te nstovi... Kažkoks vyras xDDDDD Omg xDD Pasirodo eina jis per butus ir renka parašus dėl rinkimų.. Tai va reikėjo pasirašyt trijose vietose man nes mama užlūžus o daugiau nieko nėra namie :DD Na jis man atidavė kažkokia korteles, na bet čia ne esmė.. Esmė tame kad aš buvau pusnuogė xDDDDDDDDDDDDd Prieš kažkokį gražų vyrą! Ką vyrą, januolį! xDDD Man TIKRAI buvo NEGĖDA xDDD Nuogom kojom, kažink ką pagalvojo xDDD Dienos trauma tikriausiai xD Tai va taip fainai praėjo kelios dienos akimirkos :D Išvada- prieš plešiant duris pažiūrėkit pro akių skylutę kas už durų :DD Šiaip visada žiūriu bet dabar taip sušvietė :DDD
Baigiu ir laaaaukiu šiltų orų, pavasario ir vasaros!!
Geros savaitės pradžios!


My life's beat ♥ - Page 4 4hurgk
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-22, 18:10

Vasario 22-oji

Šiandien buvo trys pamokos. Olimpiada ir olimpiada. Ups užmiršau kabutes prie jų. Nesvarbu.
Žinot? Aiišku žinot - nekenčiu savo klasiokų. Bernų. Žinoma yra pora labai fainų su kuriais pasijuokiam ir matosi kad iš jų išaugs kažkas doro.. O kiti?.. Pienburniai. Pienas nuo lūpų nenudžiuvęs o jau rūko, lanksto iš pamokų ir vaidina šustrais, galiūnais nors ir silpni. Silpni viduje. Kaip sakoma: "Gaujoj erelis o po vieną tik suš*ktas gaidelis..". Nebenoriu kalbėt apie juos nes tos neapykantos ir pagiežos niekaip neišreikšiu..
Slenka nuobodžios rutiniškos dienos ir aš su kiekviena sekunde laukiu šilumos.. Laukiu laisvės.. Tiesiog laukiu.


My life's beat ♥ - Page 4 4zw1s
Atgal į viršų Go down
G.
Life is hard, but so very beautiful
avatar


Parašiau : 2553
Esu iš : ...

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-22, 21:01

Echh, su klasiokais sutinku. Pas mane panašiai.
Šiluma. Pavasaris, Vasara. Laukiu ir aš.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-22, 22:49

oooo jergau, net nešnekėkit, noriu vasaros labai labai
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-23, 21:59

Vasario 23-oji

Rytas.100 sekundžių. Svaigulys. Šviesa. Liemenukas. Maikė. Liemenukas. Čiaupas. Vanduo. Šepetėlis. Pasta. Apsinešęs žvilgsnis. Putota burna. Kranas. Vanduo. Pilna burna. Skalavimas. Išspjaunu. Rankšluostis. Perbraukimas. Dezodorantas. Pažastys. Maikė. Salionas. Rūbai. Lempa. Veidrodis. Šukos. Iššukuoti plaukai. Susegti plaukai. Durna šypsena. Žingsniai. Kuprinė. Stalčius. Knygos. Virtuvė. Grudėta varškė. Sofa. Televizorius. Simpsonai. 7:37. Batai. Šalikas. Paltas. Kapišonas. Kuprinė. Pirštinės. Raktai. Durų trenksmas. Rakto garsas. Laiptai. Kiemas. Žingsniai. Šaltis. Mokykla. Rūbinė. Rūbininkė. Draugė. Klasiokės. Laiptai. Trečias aukštas. Geografijos kabinetas. Žmogaus sauga. Pertraukos. Pamokos. Rūbinė. Rūbininkė. Šalikas. Paltas. Draugės. Žingsniai. Šaltis. Stotelė. Autobusas. Išlydėta draugė. Juokas. Susitarimas. Namai. Blynai. Kompiuteris. Žinutė. Apranga. Žingsniai. Iki. Knigynas. Pratybos. Žingsniai. Juokas. Apkalbos. Apkabinimas. Namai. Sriuba. Kompas. Matematika. Pusbrolis. Matematika. Matematika. Nervai. Brolis. Ašaros. Nervai. Nervai. Nervai. Nervai. Pytkis. Pyktis. Pyktis. Pamokos. Istorija. Lietuviu. Pyktis.Pyktis. Nervai. Nervai. Mama. Apkabinimas. Išsiliejimas. Priglaudimas. Šypsena. TV. Kotletai. Bulvės. Kotletai. Bulvės. TV. Atrakinots durys. TV. Kompiuteris. Facebook. Paauglių forumas. Temų naršymas. DIenoraščiai. Kampeliai. Milkshake. My life's beat. Yrašas. Žodžiai. Užbaigti žodžiai. Pabaiga. Nervai. Laukimas..


My life's beat ♥ - Page 4 11t8w9j
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-24, 22:31

Vasario 24 -oji

Aš šokolado manijakė. Duokit man šokolado ir mano diena praskaidrės 50%. Šokoladas - tai kažkas paprastai nepaprasto. Myliu šokoladą. Taip gal skamba nesveikai bet be jo neištverčiau nei savaitės. Būna, kad reikia ištverti bet vien mintys apie jį man pakelia nuotaiką. Love chocolate, užtat noriu kad mano nick'as būtų pakeistas į Chocolate. gaila kad galima keisti tik vieną kartą.. ; //


My life's beat ♥ - Page 4 24w9e8i
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-02-25, 20:06

Vasario 25-oji

Oooi gera šiandien diena buvo. Ypač antroji jos dalis kuri buvo su mano Saule Ginatryte. Kaip visada nerealiai pasibuvom, nors realiai, nes viską matėm ir jautėm : ) Kad daugiau tokių dienų. Žinau kad bus ir dar geresnių! Jaučiu, tikiu! Ateis šilti orai, dviračių metas tai užkariausim gamtą! ; } Ach kaip gerai kai tarp visos rutinos, atsibodusių darbų ir skausmų išdyksta linksmoos ir geros dienelės :) Holėė! Iki kalendorinio pavasario liko vos 3 dienos o iki vasaros vos 95 !!! ( party )


My life's beat ♥ - Page 4 2d0f68m
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 13:35

KOVO 1-OJI

Jūs primetat? PAVASARIS!!!... PRIMETAT??? JIS JAU ČIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMGOMGOMG, sniege von iš mano kiemo, von von von!!! Pavasaris tuctuctuc!!!!! Dėėėėėėėėėėėėėėėėmn kaip nerealiai, primetat P-A-V-A-S-A-R-I-S !!!!
TUOJ dings sniegasss!!!! O žinot kas po PAVASRIO ATEINA???????? VASARA!!!!!!!!!!!!!! TRYS MĖNESIAI, PRIMETAT????????TIK TRYS MĖNESIAI!!!!!!!!!!!!!!!!
UCH.. Atsikvėpiam... BET JUK ŠIANDIEN PAVASARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dar vis negali atsigaut iš laimės!!
Pavasaris!..


My life's beat ♥ - Page 4 6nw0hg
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 15:53

Beliko laukti šiltesnių orų, nes dabartiniai dar nelabai pavasariški, na, tik saulutė : )
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 16:31

Ateeeis, jau pas mane žolės ploteliai randasi, saulutė jau tirpto sniegą!!
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 18:49

Ech, išsiilgau batelių, lengvų drabužėlių, šiltesnio oro, ilgesnių vakarų .. Užsisvajojau čia ; DD
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 20:49

Ėėė tu gal jau nebepimink!! ;ssss Bet geriausia žinoti tai kad jau greit tai išsipildys ( happy )
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 21:23

ooo jėj, pavydž, tiem kas laukia pavasario, o va aš ni kiek nelaukiu. Rimtai, mokslai, egzai, kalbėjimai, spaudžia vis labiau mane ;/
pirmą kartą mn px net ant pavasario :o
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-02, 21:56

Kovo 2-oji

Noriu verkt. Negaliu. Mama namie. Tikriausiai nesugebėsiu išlieti visų savo jausmų kurie dabar tūsavojas mano viduj. Noriu verkt smarkiai kad nebeliktų nei vienos ašaros, noriu rėkt kad net balso nesigirdėtų, noriu užsidaryt savo kambarį ir atsiribot nuo šio žiauraus pasaulio kur tokiom baidyklėm kaip aš nėra vietos.. Kartais užpluakia kintis kad noriu ir... Bet apie tai geriau negalvoti. Pamažu nyksta linksmoji ale optimistiškoji Dovilė. Grįžta sena depresuota, kompleksuota, pesimistiška. Ji užvaldys mane ir niekada nebeišlys iš mano buto. Sedėsiu ir noalifinsiu prie pc. Kaip ir dabar tik stipriau. Rašysiu dienoraštį kuris bus mano geriausias draugas ir graušiu knygas. Kiekvieną dieną verksiu ir pradėsiu raižytis rankas. Galų gale susirksiu depresija ir mane paguldis į psichiatrinę. O galiausiai išprotėsiu ir pradėsiu egzistuoti. Neįsivaizduoju kaip dar laikau ašaras. Jos jau turėtu trykšti kaip šaltiniai.. Skaidrios bet sūrios.. Ach, kodėl man..Kodėl aš..Kodėl manęs nekenčiat?.. Kodėl vien dėl nosies turiu tiek prisikentėti?.. Kodėl?..


My life's beat ♥ - Page 4 Iqdmvc
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-02, 23:04

kas atsitiko ?
Nors pati jaučiuos pastaruoju metu lyyyyygiai taip pat !
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-03, 16:22

Tame ir esmė kad viskas iš oro, o jei iš oro tai dar blogiau nei dėl kažkokios priežasties.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-03, 21:58

nekompleksuok taip ! Nėra tobulų !
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime2011-03-04, 17:29

Kovo 4-oji


Mano gyvenimas tiesiog ritasi žemyyyyyyn... Į bedugnę. Dabar gyvenu su didele baime. Ne dėl savęs. Dėl pasaulio. Net nenoriu apie tai klabėti nes amn tai per žiauru.. Kodėl mūsų kartoms? Kodėl dabar?.. Vėl tie "kodėl?".. Gaila kad atsakymus žino tik Dievas. Kyla klausymas ką čia kliedžiu. Ok, paaiškinsiu kad ir kaip man sunku būtų. Howevar grūzai man ne dėl to, o dėl kai ko kito, bet tiesą sakant ir tai prisideda.
Taigi. Pasaulis, ne tik mano gyvenimas ritasi žemyn. Sparčiai, galiu pasakyti per sparčiai. Nebesaugom žemės, ją kaip galim teršiam gadinam ir nusispjaunam į pasėkmes, o juk nuo to kentėsim mes patys.. Dėl krizės visi prarado sveiką protą. Visi pikti, įsiutę, vaidina poxu*stais o tas yra labai blogai. Krizė varo pasaulį į kapus, visi pradėjo streikuoti, mitinguoti. Juk girdit kas dedasi afrikoje.. Atrodo toli nuo mūsų ir mūsų tai neliečia.. Deja. Nuo to viskas ir prasideda, o mes žmonės naikintojai ir mes turim begalę ginklų. Ir dėl visko neduok Dieve, maldauju, NEDUOK DIEVE gali prasidėti 3-iasis pasaulinis.. Va ko aš bijau. Bijau greit mirti. Tos visos 2012 pranašystės mane varo į neviltį. Gal ir sakau kad noriu mirt bet aš myliu gyvenimą ir noriu nugyventi prasmingą gyvenimą. Beprotiškai bijau ir nenoriu jokių karų, katastrofų, tiesiog noriu kad žmonės pagaliau susiprastų ir kad pradėtų veikti žemės ir žmonių naudai, noriu kad žmonės pagaliau susiprastų kad per tuos savo kivirčus patys save susinaikins ir sunaikins nekaltus. Noriu kad pagaliau susiprastume kad turime tarnauti žemėj o na ją naikinti. Noriu.. Dieve, įkrėsk visiem proto, juk tu visagalis gali viską.. Sustabdyk mus kol visiškai savęs nesusinaikinom. Juk matai kad mes ritamės žemyn tampam sadistais, nesvirptočiai įsikišk Tu! Pagelbėk mums nusidėjaliams nors ir nieko nenusipelnėm.. Aš dar tikiu kad pasauly įsiviraus taika, bet to neužtenka.. Ir jei Dievas yra o aš tuo vis mažiau abejoju nes man yra padėję (nenukreipkim temos) tai jo labai maldauju ir maldausiu kad apsaugotu mus išglebėtų ir įkrėstų proto.. Dieve, mes dar norime gyventi.. Kodėl visos galios atitenka naikintojams o mes kurie nori ramybės taikos nuspirti į šalį.. Maldauju, padėk..


My life's beat ♥ - Page 4 2s67hac
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My life's beat ♥ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My life's beat ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: