Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 My life's beat ♥

Go down 
+9
Vaiva*
Ivarė
Mona ;p
Tic`toc
Sandra.@
blackberry
Naktis
maze~
Chocolate.
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-15, 14:40

Sausio 15-oji

Šiandien atsikėliau gan anksti 6:45 , nes visi garsiai ruošėsi į darbus :D Bet jaučiausi žvali. Paskui nusprendžiau adr pasnaust tai pamiegojau iki 9:30. Atsikėliau , suploviau krūvą indų , iššlaviau virtuvę , koridorių ir ėmiausi žagrėlių gaminimo. Iš pradžių nesąmonę kažkokią padariau , galvojau nebepataisysiu , bet pataisiau ir išsikepiau aš tuos žagarėlius. Gaila cukraus pudros neturiu. Sutvarkiau virtuvę ir paragavau. Pirmieji - skanūs , bet vėliau man nuo jų pasidarė bloga (puke) na pirmi , visada ne kažką. Arba receptas ne toks skanus.. Dabar dar kokių dvidešimt guli lėkštėje veliau gal koks brolis su mama suvalgys , aš pati gal dar vieną sukirsiu.. Geriau būčiau kepus spurgytes :D Na žinosiu kitą kartą.. O šiaip paprastas , mielas šeštadienis. Nieko nenoriu daryti tik būti namie , man užtenka : )) Juk ir namie galima daug ką nuveikti ; } Gero jums šeštadienio!


My life's beat ♥ - Page 2 S1jom8
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-17, 21:02

Sausio 17-oji.

Diena praleista su drauge. Nenuobodu , gera , šilta , malonu.. Pakalbėkime apie įdomesnias temas , gal net aktualias gyvenime..
Praeiti gyvenimo metai..Metai , kai niekas į mane nekreipė dėmesio , metai , kai buvau itin bjaurus ančiukas , metai , kai buvau ne mergaitė , o berniukas.. Bet dabar , dabar viskas verčiasi netikėta linkme. Bendravimas , grįžimas į mergaitiškas vėžes , šypsena.. Ir žinoma , daugybė komentarų malonių širdžiai po nuotraukomis.. Negalima taip sakyti , nes tai puiki , bet man tai netikėta , man jų per daug vienu kartu.. Aš , aš bijau tapti ta kale kuri pasikelia iki aukščiausių aukštumų ir nebemoka nusileisti.. Bijau tapti niekeno nemėgstama mergiote kuriai tik rūpi kaip ją pakomentuos ir dar labiau kilti į viršų.. O tada kristi žemyn kai pradės vadinti žiurke.. Nenoriu pasikelti! Noriu likti savimi , ta gan kuklia mergaičiuke kuri nesimaivo nuotraukomis ar kuom nors kitu.. Nenoriu pasikelit!! Nenoriu!!! Bet ar man pavyks?? Duok Dieve.. Prašau , duok..


My life's beat ♥ - Page 2 15xv9eh
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-17, 21:13

jei labai noresi, tai manau kad tikrai pavyks, svarbiausia nesijausti svarbesne uz kitus :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-18, 09:30

Sausio 18-oji.



Kiek daug neapykantos visur ir net šiam forume.. Įpantingai šiam forume , kadangi aš ne senbuvė kaip pradžiai tai jų daug pamačiau.. (laukite tęsinio)

TĘSINYS.

Neapykanta , vienas žiauriausiu ir labiau besikandžiojančių dalykų šiam obuoly , pasauly. Ji tvyro visur , tik kai kuriose vietose mažais kiekiais. Bet noriu pakalbėti apie forumą. Neseniai įstojau , kadangi esu gan aktyvi narė ir čia džanai lankausi skaitau temas , diskusijas. Tai aktualu visoms. So. Labai , tiesiog įpatingai kimbam prie vienos ar kitos nuomonių. Na negalim ramiai išbūti ar ramiai be pykčių plėtoti tą diskusiją. Taip, visai įdomu, kai neperžengi ribos. Nejaugi mums nuo to geriau jei kaip nors "kiečiau" ar "šustriau" atsikertam į kito žmogaus parašytą nuomonę? O tas kitas kerta į jūsų ir taip užburtas ratas? Ar tai geriau? Negaliu , vat negaliu šito spėti , nes čia jūsų sąžinės reikalas. Pykstamės dėl niekų, o kartais ir ne. Kartais tas pasipykimas reikalingas jei kažkieno nuomonė tikrai neteisinga ir jeigu jis įžeidinėja ar kitaip kartina žmogui "gyvenimą". O jums patinka pyktis? Čia sutikau ne vieną asmenį mėgstatį veltis į aštrias diskusijas.. Nebeturiu ką pasakyti, tik bendraukim draugiškai ir toleantiškai merginos, ir skirkim žmogaus nuomonę nuo keikimo ar įžeidinėjimo. Tikiuosi nieko šiuo įrašu neįžeidžiau nes tikrai to nenorėjau daryti , bet jei jau taip įvyko tai nuoširdžiai atsiprašau.

O jei iš mano gyvenimo tai vėl ir vėl ir vėl reikia spręsti sunkius klausymus kurie man labai svarbūs , nekenčiu tokių dalykų , jie mane žiauriai varo į neviltį.

My life's beat ♥ - Page 2 Mru1qb
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-19, 18:20

Sausio 19-oji

Nejaučiu nei kojyčių, nei rankyčių,nei juolabiau liemens..Nėjau net į mokyklą. Ach tie šokiai, atiduodi visą save o niekas to nepastebi. NIEKAS.
Mano gyvenimas prasideda tik vasarą ir trunka tris mėnesius. Na dar galiu sakyt kad gyvenu ir per kitas atostogas bet šiaip just egzistuoju. Nesiskundžiu,man gerai,aš įpratus. Kam skūstis? Juk galima padaryti kad nebūtų nuobodu, tiesiog reikia pasitelkti vaizduotę ir veikti. Kartais užtenka ramaus vakaro su knyga ir tu jau gali jaustis laiminga. Mano gyvenimas paprastas-bet ne prastas.Taip, man jis kiša daugybę sunkių mano amžiui išbandymų, bet įvairovė nekenkia per daug. Na ta manoji įvairovė. Svarbiausia - džiaugtis gyvenimu ir neburbėti dėl niekų. Svarbiausia kad smulkmenos nevirstų problemomis, reikia kad problemos virstų smulkmenomis..


My life's beat ♥ - Page 2 2wfo2ue
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-19, 19:12

Didelis pliusas tau už šitą įrašą.
Man reikia iš tavęs ir tavo optimizmo mokintis.
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-19, 20:00

Ačiū labai. Šiaip iš tikro esu realistė maišyta su pesimiste bet dažnai nepamirštu ir optimistiškų minčių.
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-20, 19:35

Sausio 20-oji.

Žinot tą jasumą, kai manai kad kažką dievini bet taip nėra? Kai manai kad esi tam sutvertas, bet ir tai anaiptol tavo svajonės ir sapaliojimai? Aš žinau.. Jokia aš "Dancer".. Aš tiesiog žmogus nežinantis ko nori iš gyvenimo. Taip, man labai patinka šokti, labai labai, bet burelis man jau nebeteikia malonumo. Ankščiau eidavau su šypsena ir nekantriai laukdavau kada ateis ta diena kai lėksiu pašokti, pasimokinti kažka naujo.. Bet vat.. Atėjo nauji metai ir visa laimė praėjo.. Niekas manęs nepastebi, šoku kaip stulpas, dedu visą save bet rezulatų nulis.. Po naujų esu nebelankius baseino, metus kitus šokius, gal ir dabar tokia lemtis?.. Gal man apskritai nelemta nieko lankyti?..O gal tiesiog nesurandu savo pašaukimo..Bet ką man daryt kad man patinka šokti,labai,bet tik tada kai būnu namie viena ir galiu improvizuoti nespaudžiama jokių vadovių ir pan.. Gal aš mutantė?.. Mama leido suprasti taip kad aš pati kalta kad man niekas neišeina nes nesirįžtu..Gal ir taip, bet.. Man tai neteikia laimės!. Bet jei gailėsiuos jei mesiu juos?.. O gal ne?.. Šūdas kaip nervina!!!.. Šiandien po šokių manęs važiavo parsivežti tėtis.. Stovėjau lauke ir laukiau jo.. Buvo taip liūdna.. O aš, kažkokia kūtvela su nutysusiu veidu tikrai gasdinau praeivius, bet nejaukios bernų chebros laimės man irgi nesuteikė.. Nurimau kai atvažiavo tėtis ir pakėlė man nuotaiką. O namie ir mama.. Myliu savo tėvus. Taigi, man žiauriai sunku apsispręsti bet manau atsakyma žinosiu jau savaitgalį. Gal žinau net dabar.. Ech žmonės, linkiu kad jums nebūtų taip sunku priimti sprendimus..


My life's beat ♥ - Page 2 R23n5x
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-23, 19:30

Sausio 23-oji

Ar toms nedaknistoms mėnesinėms neatsibodo gadint man gyvenimo ir nuotaikos???!! asdjvalefi;bub!!
Savaitgalis baigėsi, o aš dar neapsisprendžiau lankyt tuos nelemtus šokiuss ar nebe! Gal ir žinau! O gal ir ne.. jasglbeuigav.. Kažkokia priepuolių dieną. Vieną akimirką noriu kažką nužudyt, o kitą jau žvengiu iki susirietimo. Čia ir taip aišku DĖL KO , tad nieko įspudingo.. Tas kartonas anam gale tikrai man laimės neteikia ir neteiks.. Naaais, jei rytoj mokykloj taip raitysiuos iš skaismo kaip šiandien gal teks plautis (happy) Jokio čia happines.. Geriau ten būsiu nei kesiu tuos baisius skausmus TRAGIŠKUS skausmus..
Žinot ką? Neturiu ką parašyt.. Bet noriu!.. Trykštu iš to noro na bet nežinau ką! Nežinau kuo jus galėčiau sudomint! Šiaip viskas ne dėl sudominimo, šiaip noriu kažką gudresnio pasakyt.. Na galiu pasakyt ką šiandien veikiau.. Atsikėliau apie 6:00 ryto nes dėl KAI KO man be proto spazmavo papilvė ir niekam negalėjau užmikt. Atsikėlė mama 9:00 aš ir nebemiegu, skausmai vis didėja. Holėė! Žinoma vaistu nėr, paketų zero, so mama plovėsi galvą,rengėsi ir lėkė panelei pirkti vaistų. Išrinko tokius kaip visada tik stipriausius ir žinoma pakelis kartono.. Stačiai išgėriau tabletę ir toliau raičiaus nes man ponaitis skausmas nesiruošė manęs palikt! Taigi mama atnešė stiklaini su karštu vandeniu kuriuo triniau savo papilvę. Spazmai toliau žaidė savo. Mama žadėjo eit į bažnyčią taip ir padarė. Išėjo.. Aš kokius 3 kartus ėjau į tuliką.. Na o praėjus dar kelioms akimirkoms spazmai susiruošė mane palikti. Palaima. Tikrai ilgai jų nebuvo, na o dabar ant vakaro jie grįžta. Bet hahaa, aš išgėriau pusę tabletės tad jie dar neatakuoja visu pajėgumu : PP Haha išgrauškit! Ryt į mokyklą, reik baikt anglų žodžius verstis,dar kartą tekstą perskaityt.. Phsss,žodžius išsiversiu su tekstu nerpižadu.. Na o dabar panelė spazmuotoji varo to ir padaryti..


My life's beat ♥ - Page 2 Fbzs4w
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-25, 19:59

Sausio 25-oji

Žinot ką. Nebelankau šokių! Ir visiškai man dėl to nei liūdna nei kitaip bolgai : ) Džiagiuosi savo sprendimu : ) Pradėsiu daryti rankdarbius, ir turėsiu daugiau laisvo laiko, ne tik sau ar lengviems užsiėmimams bet ir draugams.
Šiandien su drauge ėjome po pamokų į miestą. Pažiūrėjom kiek kainuoja modelinas - juk jo reikės mano norimiems rankdarbiams : ) Kiekis didelis, kaina prieinama, su laiku turėsiu reikmenis ir galėsiu pradėti. Ėjom namo, pradėjo spausti šaltis ir pūstyti. Buvo TIKRAI šalta bet šiaip ne taip ėjom. O kas svarbiausia - juokėmės kaip nesveikos :D Mano draugė du kartus slido, tai kaip juokėmės (jos juokas nebesveikai užkrečiantis) o paskui man užšalo lūpos.. Plačios šypsenos būsenoj :D Ir einu kaip kokia kaušė besišypsodama, o karolina dar labiau žvengia xD Linksma buvo. Atėjom pas ją išgėrėm kakavos, pavalgėm zefyrų ir toliau juokėmės ir darėm nesąmoningas foto :D Žodžiu linksmai.
Žodžiu gyvenkim linksmai ir visiems bus geriau, šypsokitės taip lyg jums būtų užšalusios lūpos šypsenos būsenoj : )) Šypsokimės! ;D


My life's beat ♥ - Page 2 1h5s34
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-25, 20:17

siaip tureciau pasakyt tau kad saunuole esi jei ryzaisi mesti ir visai del to nesigaili, taip ir reikia :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-25, 20:24

O aš turėčiau atsakyti ačiū : )))
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-26, 18:11

Sausio 26-oji

Nekenčiu savo mokyklos. Žiauriai. Klasiokai adaptai tik kelios merginos normalios. Aplinkiniai žiaurūs, forsai, šūstros mergos... Huh kaip nekenčiu! Ne Žemyna o Gaidžynas! Kitais metais žadu eiti į kitą, normalesnę mokyklą. Žymiai normalesnę. Bet kai kurie norės eit į 9-ą klasę į gimnaziją.. Nes mūsų tai negimnazija ir net ne vidurinė. Tik 10 klasių jau. Soo lievaai nes visos tos kaušės mergos iš mano šūlės tikriausiai ten eis.. Ačiū Dievui jei kitą pasirinks bet kažkaip taip neatrodo.. Kodėl taip nesiseka? Nori kažko atsikratyt bet viskas grįžta atgal ir nenori atsiknist. Taip aš jų net nepažįstu, nebendrauju turėtų nerūpėt, bet aš žinau jų elegesį..Nu žodžiu tokios pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp !!!!!!!!!!!!! Bet man nesvarbu pereinu ir ramiai gyvenu. Jokios žiurkės ir žiurkėnai man gyvenimo negriaus. Atsisveikinsiu su dabartine debiliška mokykla ir eisiu ten kur man geriau ir nusispjausiu į viską. Man bus geriau aš žinau.


My life's beat ♥ - Page 2 207kq9y
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-27, 17:19

Sausio 27-oji

Sėdžiu, labiau nekenčiu mokyklos, klausau neatsibostančios dainos ir kertu šokoladą. Kas gali būti geriau? Kad greičiau ateitų vasara.. O tada sedėjimas, neatsibostančios dainos klausymas ir šokolado kramsnojimas būtų tikras rojus.Noriu vasaros kuo greičiau. Ir kad ji truktu metus.. Na užteks ir tokios bet vistiek - ateik. Ką jūs? Įdomiai gyvenat? Manau.. Papasakokit ką nors iš savo gyvenimo, pabendraukit su manim... Nusišneku, na ir ką dabar daryt. Atsisveikint? Ok : ) have a Good evening :)


My life's beat ♥ - Page 2 1oo96r
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-27, 18:06

Žinai, galiu Tave nuraminti sakiniu. Nors nežinau ar nuramins, bet vis tiek išrėšiu :
Tau ne vienai sunku moktkloje :)))
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-27, 19:40

Žinau žinau..
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-28, 18:44

Sausio 28-oji

Vėl greit prabėgo savaitė.. O ką nuveikiau? Nieko. Tik ėjau į mokyklą. Bet vistiek dievinu penktadienius ir savaitgalius. Visada jų laukiu ir lauksiu : ) Ką jau apie atostogas kalbėti. Šiandien nieko gero nenuveikiau, tik buvau bibliotekoje. Pamokos slinko lėtai, bet praslinko. Mane jau nervuoja toks gyvenimo ritmas, kuo greičiau noriu atsotogų kai galėsiu turėt laiko sugalvot kažką įdomaus ir nebijot kad reikia atlikti namų darbus ar neužsibūti kieme. Kiek dar visa tai temsis? Ta žiema jau įgryso iki gyvo kaulo..


My life's beat ♥ - Page 2 15nx5xj
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-29, 18:14

Sausio 29-oji

Kaip ir kiekvienas savaitgalis - namuose. Bet kas sakė kad liūdnai? Pusę dienos nieko nebuvo namie ir aš..Šokau! Oooj kaip šokau : )) Žiaauriai faina, kai niekas nemato ir gali šokti kaip nori, kaip moki. Niekas nekomentuoja o tu tiesiog išlieji visą save : ) Dabar man priimtiniausi šokiai - Hip-hop'as, street dance ir visi kiti su tuo susiję. Tik žinoma breake'o tikrai nemokėsiu ir nelabai noriu mokytis :D Taigi žmonės, jei bijoe išsilieti visiems išsiliekine sau, namie, bet kur bet sau. Iš karto nuotaika pakyla ;D
Gaila kad savaitgalis trunka tik 2 dienas.. Nespėji įsijausti o jau į mokyklą. Na bet reikia džiauktis kad bent tiek turim. Mūsų tvėmas šeštadienį reikėdavo eiti ir tik sekmadienį ilsėtis..O ką pasilsėsi jei namų darbai laukia. O jei apie juos, tai mažiausiai jais rūpinuosi. Žinoma, neapleidžiu bet ir neskiriu visos sielos, taip tik susigadinčiau nuotaiką ir dar labiau gadinčiau savo nervų sistemą kuri jau yra neblogai apgadinta.
Kuo toliau tuo labiau laukiu vasaros..I'm sick..


My life's beat ♥ - Page 2 Do4feo
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-30, 20:23

Sausio 30-oji

Ši diena buvo labai graži ir gan gerai ją praleidau. Po pietų ėjau susitikti su Gintaryte. Kaip visada prisijuokėm iki susirietimo o vėliau ir rimčiau pakalbėjom, paplanavom, pasvajojom.. Su ja man be galo gera. Pridariau nuotraukų, visai gavosi bet kai turėsiu savo išsvajotajį veidrodinį fotiką bus dar geresnės. Jau apie vieną fotiką gavau patarimą iš tikrai patyrusios galima sakyti fotografės - mano mylymiausios pusseserės. Sakė geras. O man ir kaina prieinama tad jau tikriausiai žinau iki kokios sumos teks taupyti :D Šiandien tokia neutrali diena, bet man ji patiko. Ryt jau į mokyklą, per anglų tikriausiai gausiu pylos bet man nė motais. Bus kaip bus. Tikiuosi jus irgi linksmai praleidote savaitgalį. Linkiu geros darbo savaitėlės. : )

O čia viena iš mano darytų nuotraukų:


My life's beat ♥ - Page 2 2qjkvaw
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-30, 20:31

Mmm. Citrina, mėgstu citriną, mėgstu arbatą su citrina! Graži nuotraukytė : ))
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-30, 21:36

Įkelk fotkių su drauge :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-31, 16:44

Sandra - ačiū : ))
Naktis - na pažiūrėsiu, gal ir įkelsiu :DD
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-01-31, 20:01

Sausio 31-oji

Paskutinė Sausio diena. Jėga! Vienas mėnesis ir pavasaris!! OOj kaip per užgavėnes vysim žiemą iš kiemo xD Uch!
O šiaip šiandien eilinė diena. Tik kad vėl buvom kieme su Gintare ir žiauriai juokėmės kaip visada :D Taip nėėėra ką rašyti, nes mano dienos tooookios nuobodžios.. Pasakojau kaip su brolio treninginėm kelnėm šokau? Gal ne.. Papasakosiu. Tai va. Kai nieko namie nebūna aš žinoma šoku. Taigi savaitgalis. Aš užsivilkus savo naktniniu (brolio didelę nenešiojamą maikę) ok. Tada pagalvojau reik labiau street style pasidaryt :DD Tai va pasiėmiau brolio treningines kelnes. Užsimoviau virš bambos ir grina reperė :DDD O tada jau hip-hop muzoniuks ir į trasą šokt xDD Dėkui dievui niekas nematė, nes nebūtų taip gerai išėję jei kas būtų matęs :DD Taigi taip Dovilė nuprotėja leisdama savaitgalius namie su brolio treningiukais :DD
Naktis prašė įdėti mūsų su ta Gintare foto. Na gerai, įdėsiu. Daug jų neturim tad įdėsiu vieną normaliausią. Atpažinsit kur kuri :D


My life's beat ♥ - Page 2 2retw9h
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-02-02, 18:29

Vasario 2-oji

Grįžau namo iš mokyklos, brolis užsirovė kodėl nesutvarkiau virtuvės..Prasidėjo pykčiai, skerdynės.. Žinot aš asmuo kuris turi begalybę sudedamųjų dalių. Išvardinsiu, prireiks daug žvaigždučių, bet noriu kad susipažintumėt su manimi artimiau. Aš esu: Debi*ė, ku*va,ada*tė,vaikelis,ste*va,pyda*astė,asilė ir t.t. ir dar tą patį pakartokit 2-3 kartus. Taip, ir man malonu susipažinti. Gyvenimas knisa. Kur dingo mano optimizmas? Aii sumaišė tuliko nuleidžiamą srovę su sukurine vonia ir paskendo kažkur vamzdynuose. Uups.. Taip, mano nervai pakrikę, ir dar kaip! Ir kas? Pripraskit, reikės dar vietos tokiam žmogui. Man gailiausia mamos kai ji mato kad taip nekenčiam vienas kito su broliu.. Aš jo nekenčiu ir niekada nemylėsiu. Gyvenkit žmonės taikiai, maldauju, neišgyvenkit to ką išgivenu aš..Maldauju..

My life's beat ♥ - Page 2 2cnclro
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime2011-02-02, 19:12

Kiek jam metų?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My life's beat ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My life's beat ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: