Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 My life's beat ♥

Go down 
+9
Vaiva*
Ivarė
Mona ;p
Tic`toc
Sandra.@
blackberry
Naktis
maze~
Chocolate.
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-01, 22:31

Sausio 1-oji

Nauji metai - nauji ratai!
Patys naujieji buvo tikrai ne iš geriausių..Neskaitant to kad prisižvengiau iki žemės graibymo su pusbroliu kuris bet kur it bet kada , visada mane prajuokina. Šaunuolis - parodė nerealių video iš kurių juokiausi ir kurie atėmė mano žadą ;D dabar tik ir klausau tos muzikos ir žaviuosi talentingu žmogumi : }}

Žadėjau daug pasikeisti..Omg manau dar tokio sunkaus darbo man neteko daryti , nuojauta kuždą , kad išliksiu tokia pat kai ankščiau , kaip dabar.. STENKSIUOSI pasikeisti kiek įmanydama bet nežinia ar išeis , nežinia..Žinoma , svarbiausia tikėti bet kartais to nepakanka. Kartais tiesiog reikia imti ir daryti o ne stovėti ir tikėti.. Kažin ar man išeis "imti ir daryti" ? Žiūrėsim.. REIKIA keistis jei nenoriu pražūt šioj žemėj ; } Daryk ką nors Dovile! Taigi , stenksiuos..


Zuikiai padūkę , mėgsta krėsti išdaigas ir linksmai gyventi , bet tikiuosi manasis zuikis man nepakiš kojos ir nekrės pokštų ant rimtų dalykų : )


My life's beat ♥ 33mbotf


Paskutinį kartą redagavo Dancer.♥, 2011-01-06, 20:10. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-03, 18:13

Sausio 3 - oji.

Nieko įdomaus. Vakar linksma buvo ir naują draugę susiradau..Bet nėra jokio reikalo pasakot kas buvo , juk tai nuobodu ir nereikšminga. Žinau tik tiek , kad jau labai greitai į mokyklą. Damn kaip nenoriu..Vėl mokytis , vėl namų darbai ir amžinai užkrautos dienos kurių negalėsi skirti savo draugams ar laisvalaikiui.. Savaitgalis? Ką jis? Dvi dienos ir tiek.. Dažniausiai darai namų darbus ar projektus arba nuobodžiauji nes žinai kad nieko gero nenuveiksi. Kartai būna bet tik kartais.. o ką jau kalbėti apie tai kad mokykloje ar kiturs reikia slėptis po pusvalandį ar valandą kad neliktum išmaudyta ar sužeista ledinių gniūščių.. O dar kai skubu tam tikrom dienom į šokius kurie vyksta vos ne iš kart po pmaokų.. Jau įsivaizduoju tas atodrėkio dienas kurios skleisis į pavasarį o tokia daugybė sniego taps ledinkėmis kurios laisvai gali praskelti galvą.. Ach , tai mes stiprioji lytis - moterys! Kas jei ne mes kenčiame daugiausiai patyčių , kas jei ne mes turime rūpintis šeima namais ir darbu , kas jei ne mes sergame durniausia lyga - mėnesinėmis , kas jei ne mes turime kentėti gimdymo skausmą , kas jei ne mes liekam išprievartautos , kas jei ne mes gauname visas sniego gniūžtes ir vonias , kas jei ne mes..O tie debilai mūsų nevertina vaidinadami pačiais stipriausiais ir protingiausias..Sugeba išvadinti kalėmis ir šliundromis o patys nė piršto nepajudina kad pagelbėtu šeimai ar dar kam nors.. Svarbu prisigert ir pridaryt dar daugiau žalos..Ach , kodėl mes turime kentėti? Norėčiau kad vieną dieną nors tai vienintelei dienai pasaulis pasiverstų aukštyn kojom ir tada mes juos maudytume , naktim negrįžtume , jie susirgtų durnom ligom ir jie mūsų bijotų , gal tada proto gautų..Nors ką jie supranta , buvo ir bus durneliai. Taip mes be jų negalim bet be mūsų jie apsoliučiai sukaustyti..


My life's beat ♥ T62fc1
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-04, 21:15

Sausio 4-oji

Myliu ją. Myliu savo geriausia draugę (kaip draugę žinoma). Myliu Gintarę (damn koks gražus vardas). Su ja laikas nerealus , su ja prisižvengiu iki žemės graibymo , su ja nebijau įgivendinti beprotiškiausių įdėjų. Su ja galiu verkti (nors ji man neleis to daryt) , jai galiu viską pasipasakot ir žinot kad ne tik patars bet ir prajuokins. Ji gydytoja! Jūs pažiūrėkit kiek ji man duoda vitamino C ! Tas per pus už mane mažesnis padarėlis yra stebuklas kurį visada gerbsiu , saugosiu ir mylėsiu : )


My life's beat ♥ 11jc9ds
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-04, 21:22

kaip smagu kad turi tokia puikia drauge, nepaleisk jos :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-05, 17:52

Sausio 5-oji

Dar viena diena su Gintaryte. Jau nuo sekmadienio visas dienas iš eilės kartu būnam :D Taigi šiandien buvom pas mane.. Iškepiau bulvyčių , niam , per kelias akimirkas nebeliko ;D Na nesvarbu kaip ten viskas buvo : }

<(-_-)>

Apie ką galiu užsivest?..Tikriausiai apie nieką.. Tiek visko jau apkalbėta , nebutinai čia , šiaip.. Bet kai kurios temos neatsibosta. Tarkim muzika..Kai ji nereali!! Vat man dabar maišo mintis ir negaliu nieko gudraus parašyt! Ir nerašysiu! Eikit muzikos klausyt! Bye!


My life's beat ♥ 34dsby0


Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-05, 17:58

klausom klausom ;D
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-06, 20:22

Sausio 6 - oji.

Jėė rytoj Penktadienis! Ta diena verta didžiosios raidės : )).
Žinot , draugė taip netyčiom užsiminė apie kivius ir aš prisiminiau kad juos dievinu! Ypač saldžius ir minkštučius : PP Jau po truputį artėja jų sezonas tad laukiu nesulaukiu : } Ir dar jie..Gražūs! Oj jei mano fotikas išneštų būtų galima pridaryti nuotraukų : O

Kivis pagal vikipediją:

Kiviaiatogražose augantys kivinės aktinidijos vaisiai.
Kivių odelė žalsvai ruda, padengta smulkiais pūkeliais. Kiviai auginami
specialiuose soduose, sklypuose. Jis yra kiaušinio formos, saldžiu
sultingu minkštimu ir mažomis juodomis sėklomis vaisius, kurį veda
vijoklinis augalas.


Kivis pagal mane:

Nedidukas švelnutis ovaliukas slepiantis gardžiausia paslaptį. Tik švelniai spustelėjus gali atspėti skanus jis bus ar ne (na kiekvienam pagal skonį xD ). Tęskim. Mm prapjauni ir pamatai nuostabų raštą net nežinau kaip pavadinti. Baltas viduriukas su juodų grūdelių apsauga , tik nenormalus dailininkas jį gali pavaizduoti tikroviškai ;D O tada suleidi savo aštrius dantis į minkštą or kietą ėdesį ir krmasnoji besimėgudamas nuostabiu skoniu : ))p

Taigi kivis yra tikrų tikriausias skanėstas. Visiškai ne į temą čia apie jį pradėjau beet geriau nei nieko , na žodžiu..Nom nom nom nom nom!


My life's beat ♥ F44odh
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-06, 20:34

as irgi ziauriai megstu kivius :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-08, 22:35

Sausio 8-oji.

Drėgnasis , niūrusis ir baltasis (dėl sniego gausos) šeštadienis. Žiema , o kai sėdi namie tarp keturių sienų ir girdi lašų barbenimą į metalines palanges tai žiema pardingsta.. Vėl pasamonėje iškyla vėlyvo rudens vaizdas.. Bjauru kieme , gera širdyje kai išsipildo nedidukai norai ir kančių dienos kažkiek nutolsta nuo manųjų namų. Dabar aš pastaruoju metu juokų maišelis , ką maišelis visa terba : D Kaip gera šypsotis.. O dabar mano mintyse tik viena mintis , frazė: "Pasibaigia šventės , norisi kad pasibaiktų ir žiema" Negaliu kokia čia tiesa! Tiesiai į 10! Dabar be galo noriu vasaros ar bent jau pavasario vidurio.. Kai šiltas orelis tau glosto odą ir nebereikia vaikščioti pasiengus storiausius drabužius. Tiesiog įkrenti į suknutę ar palaidinę ir leidiesi vėjo glostomai.. Ach , kaip faina. Noriu ir lauksiu kiek reikės , ji vistiek ateis ir bus geriausia : )

Ačiū Raminta kad tu vienintelė domiesi mano dienoraščiu ir vis palieki komentarą ^_^


My life's beat ♥ 21a9uhc
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 09:51

ė, brangioji, nu kodėl ačiū tik Ramintai? Aš ir skaitau, tik nepalieku komentarų.. nes Raminta kopijuoja mano mintis.
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 12:18

: DD. Na nežinojau , kitą kartą žinosiu : )
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 13:54

Man labai patinka tavo įrašai :))
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 14:21

Malonu : ))
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 14:35

Aš irgi skaitau, tiesiog nepakomentuoju
Patinka tavo įrašai : )
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-09, 14:52

Ačiū visom! : ))
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-10, 17:57

Sausio 10-oji

Eilinė diena mokykloje. Kuo toliau tuo labiau jos nemėgstu. Ne pamokų aš nemėgstu , o pačios mokylos ir jos mokinių bei namų darbų. Tikiuosi jau greit išeisiu į kitą mokyklą. Kad ir kitais metais , žiūrėsiu situacija.
Šiandien iš oro jaučiuosi graži. Phsss , nedažnai pasitaiko tokie dalykai , oii nedažnai. Manau tai dėl megztinio kuris man tinka. Na sakykim labai tinka. Kada dar jaučiuosi graži? Vasara. Manau visos merginos tokios jaučiasi , nes nebereikia vaikščiot kaip meškom apsitulojusiom penkių sluoksnių megztiniais ir storiausiais paltais ar kailiniais. Žinoma , šiais laikais ir žiemą visos pusnuogės vaikšto , o ką jau kalbėt apie visokias fyfačkas ir k****s. Taigi , dar viena priežastis laukti vasarėlos.
Noriu picos. Rimtai noriu. Kodėl negaliu gaut picos??? Nervuoja kad tokius skanėstus valgai kartą į du mėnesius.. Noriu picos! Bet vietoj jos kespiu bulvytes :D


My life's beat ♥ 23h370p
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-10, 21:13

TĘSINYS

Dabar visas pasaulis tik ir ošia apie tą video kur vaikinas rodo lapus ir kalba apie facebook'ą. Taip - jis traumina žmones lygiai kaip onė ir taip aš visiškai su juo sutinku. Bet. Niekas neverčia trinti akaunto. Juk viską reikia daryti su SAIKU. Štai kur mintis! Jei priiminėsim bet ką į draugus , iš jo nenueisim nei minutės , nors ir neturėsim ką daryt vistiek sedėsim tai va kur yra visa klaida! Gudrūs žmonės tikrai nenolaifins ir viską darys saikingai! Juk niekas neuždraus susikurti anketos! Taip , mes gražesni tikrovėje nei nuotraukose, taip - mūsų asmenybė įdomesnė nei profilis . Taigi gerai! Ir būkime unikalūs tik neužmirškime saiko! Viską taip sureikšminam.. Dabar visi tik ir kalbės koks durnas FB , kaip trinsiu..Juk ir taip aišku buvo kad jis pavirs kaip ir one.lt .. Manija kuri blės dėl kažkokio video kuris norėjo pasakyti apie teikiamą blogį. Taip blogis , bet kartoju yra saikas.. Saikas mielieji..


My life's beat ♥ 2md1g3
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-11, 19:42

Sausio 11-oji

Šiandien man kažkaip gera nuotaika. Nors nieko įpatingo lyg ir neįvyko. Mokykla -> Namai -> Šokiai -> Namai.. Gal kad su draugėm pakalbėjom gerom temom : ) Na nesvarbu...
Aš labai mėgstu svajoti..Svajoju dieną naktį.. Kuriu planus , tik nesakau kad jie išsipildys.. Vasarai daug ką planuoju ir svajoju , vis tikiuosi kad išspildys bet ir bijau , kad gali taip nebūti : // Norit išgirsti mano vieną planą? Gerai - pasakysiu:

Tai va , norėčiau vasaros atosogų atšventimo proga su draugėmis užsisakyti picos išsineštinai ir su dviračiais varyti į molainius (užmiesty) prie ežeriuko : ) Pasitiestume pledą , valgytume , kalbėtume , fotkinumėmės.. Ahh kaip būtų nerealu! Ką gali žinot , gal išsipildys? : PP

O tikslas mano yra vienas ir aš ŽINAU kad tai gausiu , jūs visi pamatysit! Taigi , aš turėsiu ant vasaros veidrodinį fotiką. Aš jį turėsiu! Nesvarbu kaip bet gausiu! Tikiu!..

Taigi kaip matote aš tikra svajoklė ir planuotoja ir tokių planų aš esu sukūrus ne vieną ir ne dešimt : ))
Tikiuosi ir jūs visos turite gražių planu ir svajonių , tad linkiu , kad jos visos ankščiau ar vėliau išsipildytų!


My life's beat ♥ 290vrk3
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-12, 19:01

Sausio 12-oji.

Šiandien turėjo būti diena kai po pamokų daug ką nuveikiu.. Nueinu į biblioteką , į "savaržėlę" , iškepu žagarėlių.. Bet aišku , kaip visada nieko nepadariau..
1. Niekur nenuėjau nes neturėjau kompanijos , o vienai nesinori.
2. Neiškepiau nes nebuvo tik vieno svarbaus produkto - grietinės (vos nenusišoviau)
Tai va.. Penktadienį žadu tikrai kepti žagarėlius o gal ir atlikti visus šiuos darbus. Juk reikia! Kiek galima nukelinėt!
Nervuoja šiokiadieniai kai nėra laisvo laiko. Mano savaitės grafikas:
Pirm. - Mokykla - namai.
Antr. - Mokykla - namai - šokiai - namai. (būnu ten 18h.)
Treč. - Mokykla - namai.
Ketvir. - Mokykla - namai - šokiai - namai
Penkt. - Mokykla - namai.
Atrodo nieko , bet neskaičiavau namų darbų ir būvimo mokykloje nes nenoriu būt išmaudyta ar kur nors slapstaus dėl to. Naaaais. Greičiau pavasaris ateitų.
Apskritai , greičiau atostogos ir vasara..


My life's beat ♥ 24awvtf
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-12, 19:04

as irgi labai laukiu vasaros ir kaip uzsinorejau zagareliu :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-12, 21:50

Ir tu kada išsikepk , kokį savaitaglį , draugių pasikviesi , galiu receptą duot : ))
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-13, 19:04

Sausio 13-oji.

Grūzas.. Nejaugi vėl grįžta tos depresijų dienos?.. Šeimoj vėl bėdos prasideda , bet tą dar galiu ištverti.. Bet..Šokiai.. Nesinervuočiau jei jų taip nemylėčiau.. Kame problema? Tragiškai šoku.. Labai tragiškai.. Nervuoja kai nesugebu..Jaučiuosi tokia lūzerė ; // Būčiau stambesnė.. Na bet čia ne esmė , ne svoris kaltas.. Mano įgudžiai kalti.. Šoku kaip šaka , stulpas ar bet kas kitas - žiauriai. Nervuoja.. Grūzas.. Kiek galima kentėt dėl visko? Dėl visokių nesąmonių!!??.. Na šeima nesiskaito kaip nesąmonė..


My life's beat ♥ Qstkiu
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-13, 19:16

Žinai, aš turiu svorio problemų. Sveriu turbūt daugiausiai iš klasės mergų ir man už mėnesio šokių konkursas. Neturim nei šokio, nei rūbų. + ant scenos atrodau kaip begemotas su baleto sijonuku. Bet myliu savo lašinius, tu gali mylėti savo kaulus. Arba kai ką kitą. Svarbiausia pasitikėjimas. O rytas už vakarą protingesnis, visos bėdos išsispres. Pamatysi. Gyvenime taip jau yra.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-13, 19:22

Dancer.♥ rašo:
Ir tu kada išsikepk , kokį savaitaglį , draugių pasikviesi , galiu receptą duot : ))

o tu turi recepta? noriu :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime2011-01-13, 20:18

Naktis - ačiū kad palaikai , tu tikrai nuostabi : //
~maze - turiu , per pm atsiūsiu tuoj : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My life's beat ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My life's beat ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: