Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 My life's beat ♥

Go down 
+9
Vaiva*
Ivarė
Mona ;p
Tic`toc
Sandra.@
blackberry
Naktis
maze~
Chocolate.
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-04, 19:18

o aš iš dalies laukiu pasaulio pabaigos....
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-04, 20:13

Kodėl? : ooooo
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-04, 21:41

nežinau, noriu pamatyt kas kaip bus. nebijau mirties, visiškai nebijau
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-05, 22:16

Kovo 5 - oji

Vėl buvau pas draugę. Pasijuokėm ir pakalbėjom rimtai ir tylos valadėlių užėjo. Nenorėjau išeit. Laukiu vasaros kada galės nakvot pas mane. Gal jos tėvai ir neleis bet nieko, rasim išeičių.
Dabar noriu pakalbėti rimtai, tik nežinau temos. Aš savo amžiui patyrus daug, bet tai nėra meilė, vaikinai, narkotikai, alkoholis, cigaretės. Aš patyrus patyčias, įskaudinimus, neapykantą, vasarą be draugų , chmm tėvą , brolio užgauliojimus ir kitus dalykus. Gal tų kitų dalykų ir nėra bet tie pagrindiniai skaidosi į mažesnes dalis. Pastaruoju metu buvau gan optimistė, šypsodavaus, tikėdavaus kad viskas bus gerai nors ir buvo žiauriai sunku. Dabar jau nebe taip. Ilgiau būnų poker face, skaudžiau žiūriu į problemas ir vėl grįžtu į kompleksų jūrą. Bet žinot ko nepraradau? Tikėjimo. Aš tikiu kad atrasiu jėgų ir tikiu kad viskas bus gerai. Gal tas tikėjimas ir nuvalkiotas, neįmanomas bet ką gi, tiesiog tikiu..
Sakiau, meilės tos kur iš vaikinų ir vaikinui nesu patyrus, bet manau aš dar tam per jauna. Sakoma - bus tų bernų, bet man kitaip. Man tas bus tų bernų tas pats kas bus tų kojinių. Toks jausmas kad keisi juos kai atsibos ar kai paliks ir pan.. Kad ir kokie žulikai jie būtų bet jie turi jausmus. Ir aš noriu tokius tikros meilės. Abipusės. Noriu kad mus sietų stiprus ryšys o ne facebook'o statusas. Noriu stipraus, linksmo, suprantančio.. Noriu atsakingo. Noriu mylinčio. Gal tai tik svajonių princas ar nykstanti rūšis bet juk viskas įmanoma?.. Aš įsivaizduoju akip skaudu kai išsiskiri kai palieka o juolab kai išduoda.. Dar man toli galvoti apie visokias vestuves ir bla bla bla bet kažkaip sunku įsivaizduoti tą išsiskirimą. Kai myli ir išaušta diena kai keliai išsiskyria. Kažkas nemalonaus, kažkas skaudaus.. Aš per jautri iškęsti nors tas išsiskyrimas gal ir būtų draugiškas. Įdomu ar kada pajusiu tą tikrą meilę, ar surasiu to ko noriu.. Bet net neieškau, viskas vyksta savaime.. Šiais laikais bernai nori apvalumų aš lenta, šiais laikais bernai nori mielo snukučio - deja mano ne vienas iš mielųjų.. Gal man nelemta. Nors gal?..


My life's beat ♥ - Page 5 15yxld4
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-06, 13:28

patikėk, nereikia niekam apvalumų ar dailaus veido !
Man kaip tik skaudžiausia, kai visokios bedantės, baidyklės, storulės, nevalos turi vaikinus, o aš - paprasta mergaitė su paprasta figura ir tvarkinga išvaizda neturiu.
Nes dabar niekam nereik tokios pikčiurnos, isterikės depresuotos panos kaip aš, reikia iš visko žvengiančių kiaurų panų.
Aišku yra išimčių, bet ai.. iš tikro meilė geras daiktas. Bet visi gerumai ilgai netrunka :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-06, 16:39

nu dabar kaip sakoma "bernai ne šunys - kaulų nemėgsta." taigi o aš kaulas.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-06, 17:23

Tikrai tikrai tikrai ne išvaizda svarbu !
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-07, 19:40

kaip kuriem. Pvz Panevėžį - mano mieste nelabai rasi tokių bernų kuriems būtų kažkas svarbiau nei grožis.
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-07, 20:12

Chocolate. rašo:
nu dabar kaip sakoma "bernai ne šunys - kaulų nemėgsta." taigi o aš kaulas.

Ar kada pagalvojai, kad daugelis merginų norėtų būti tokios figūros kaip Tu? : ))
Patikėk, geriau būčiau kauliuks, negu kai dabar riebaliuks tokia ; s
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-07, 20:34

whateva. Visos esam tokios kokios esam ir tokių kitų nėra ir jei bernai nepatenkinti tegul ieško tobulybių kurių deja nėra : } peace!
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-08, 21:01

Kovo 8 - oji

Partėėėė!!!! Pareina šilti orai ir dingsta sniegas!!! Pavasari, drąsiau, ataik ataik pas mus greičiau!!


My life's beat ♥ - Page 5 2zns7ed
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-09, 19:44

Kovo 9 - oji

Nuo pat ryto su visais skausmais buvau mokykloj. Kokie skausmai? Ogi juokingi, bet skausmas nepakeliamas. Viduriai užkietėjo, tad belenkaip raižė visą papilvę. Per paskutinę pamoką jau maniau kad sprogs ten viskas, bet ačiū Dievui greitai parėjau namo. Dar ir dabar protarpiais susopi bet ištveriu ir manau kad greit praeis.
O šiaip, diena kaip diena. Eilinė. Tik gerai, kad ryt sutrumpintos pamokos o penktadienį jų apskritai nebus! ( party ) Vis dėl to nėra jau taip blogai. Koks mėnesiukas ir velykų atostogos! : } O ką jau kalbėt kad už 83-jų dienų vasara : }} Neskubinkim laiko, džiaukimės kiekviena sekunde : )
Smarkiai išskėstomis rankomis laukiu žolytės, kai nebeliks nė vienos sniego kruopelės : }


My life's beat ♥ - Page 5 J8ifdh
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-09, 21:32

ašššš irgi laukiu !!!
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-11, 20:16

Kovo 11-oji

Gal jau baigsit visi mane gasdint??? Nervina. Ramiai gyvent negaliu.


My life's beat ♥ - Page 5 14n3ekg
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-13, 21:29

Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-14, 16:49

Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-14, 20:36

nors mano pačios nuotaikos nekažką bet laikykis, Dovile, viskas bus gerai !
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-03-15, 09:30

Tikiuosi, ačiū kad palaikai : }
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-06, 15:07

Balandžio 6-oji

Kiek galima?.. Visi speceliai varot mane į beprotnamį? Ok, manau jau neužilgo ten papulsiu. Dėkui..

My life's beat ♥ - Page 5 Hx2ner
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-07, 22:03

ti kas dbr ? ;o
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-08, 15:39

mokykloj išvartė ant žiaurios.. nepirmas kartas o aš jautri.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-08, 22:57

Aukštyn nosį, viskas gerai !!! :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-14, 16:47

Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-04-26, 20:56

Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime2011-05-16, 22:05

Gegužės 16 Diena

Kaip viskas mane varo į kapus. Nėra dienos kuri nepraeitų be mano neapykantos. Taip noriu ramybės, nes manau kad tuoj visa sprogsiu.. Į ką tik pasižiūriu atrodo nužudysiu arba apsivemsiu.. Norisi pasiimt burtų lazdelę ir išnaikint tuos kurių nekenčiu, manau mano miestas būtų daugiau nei dingęs nuo žemės paviršiaus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My life's beat ♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My life's beat ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: