Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 My life's beat ♥

Go down 
+9
Vaiva*
Ivarė
Mona ;p
Tic`toc
Sandra.@
blackberry
Naktis
maze~
Chocolate.
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 15:16

18
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 15:50

Ignoruok. Paliesk jo skaudžiausia tema..
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 15:55

Nemoku ignoruot, greit užsiplieskiu. O jis bejausmis, jam neegzistuoja jokios skaudžios temos..
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 22:30

Vasario 3-oji

Diena, kai pramiegojau mokylą ir jaučiausi blogai, bet žinoma temperatūros nebuvo. Diena kai klasiokai pranešė kad paskelbtas karantinas. Diena, kai laimėjau picą kurią reikės atsiimti. Diena kai pragulėjau lovoj, skaičiau knygą ir susirašinėjau su savo drauge. Geriausia. Diena, kai abi nekentėm kai kurių aplinkinių ir taip viena kitą palaikėm. Diena kai skaniai valgiau. Diena kai vėl parašiau naują dalį. Diena kai vėl užsidėjau ausines ir niekeno nematoma, nors visi buvo namie, šokau virtuvėje. Diena kai prisėdau prie kompo ir rašiau šį įrašą. Diena kaip diena, bet kiekviena diena savaip įpatinga. Diena, kai noriu nuveikti kažką linksmo, prasmingo, įdomaus, bet džiaugiuosi kad yra taip kaip yra. Diena kurią pakeis kitą diena kuri gal bus įdomesnė. Diena kai labai dažnai kartoju žodį diena. : ) Diena kai žiūrėjau kaip atrodo mano šypsena, ta creapy šypsena, kurią žadu naudoti klasės nuotraukoje. Diena kaip diena..

My life's beat ♥ - Page 3 209kpom
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 22:33

Žinai, tu mane žavi.
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 22:35

Tu mane labiau.

Gal galima sužinot kuo taip tave žavi kažkokia neaiški butibė kaip aš?
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-03, 22:38

Nes tu nebandai išspausti kažką tokio WOW. Tu rašai labai paprastai. Švelniai ir trapiai.
Tavo paprastumas įrašą apvinioja auksiniu siūlu.
Tu man iš ties rašymo stilium labai patinki :)
Tu skleidi gėrį ir šilumą :)
Atgal į viršų Go down
Mona ;p
you inspire me
Mona ;p


Parašiau : 237
Man : 27
Esu iš : Kretinga

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-04, 00:55

Tavo irašai kažkuom įdomesnini už kitų, labai nuoširdūs ir... įdomūūūūs !!! ;)))*
Atgal į viršų Go down
http://monikita159.tumblr.com/
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-04, 10:24

Nakits - awww, kaip gera skaityti tokius žodžius : oo**
Mona - Ačiū labai! Malonu kad jums patinka : ))*
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-04, 19:47

Vasario 4-oji

Šiandien diena buvo tikrai įdomesnė. Su mama prispirkau saldumynų. Linksmai pasibuvau pas draugę. Labai linksmai! Bet buvo ir riebių minusų. Pirma, tai brolis vėl mane išvartė ant Kau*ės, o antra laimėjau tą picą bet dabar negaliu išsikeisti nes limite nebėra nei vienos picos, o reikia keltis labai anksti kad suspėtum išsikeisti ; // Nežinau ką darysiu, noriu picos.. ; /
Ši diena man patiko. Dabar sėdžiu prie kompiuterio ir laukiu kada prisijunks mano spurgytė (Gintarė :D ) Ir atsiūs man nuotraukas. O iš tikrųjų sėdžiu ir laukiu.. Kyla klausymas ko gi aš dar laukiu? Jūs tai puikiai žinote.. Norite išgirsti dar kartą? Sėdžiu ir laukiu vasaros.. Ji bus žiauriai gera, aš tą jaučiu..

My life's beat ♥ - Page 3 2dlt7ac

Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-05, 21:24

Vasario 5-oji

Šiandien išsikeičiau picą ir buvau pas mane su drauge.. Šiandien valgiau šokoladą. Šiandien aš linskma. Šiandien artimiau susipažinau su Agne kuri yra tokia unreal. Šiandien daviau interviu. Šiandien vėl šypsojaus. Šiandien klausau gerų dainų. Šiandien džiaugiuos šiandiena.


My life's beat ♥ - Page 3 30tidd0
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-05, 21:28

Šiandien aš laiminga. TAVO DĖKA
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-06, 12:12

Vasario 6-oji

I hate My Father now..
***
Jau vasaris.. Vis labiau artėju prie vasaros ir atostogų! Nebesveeeeeeeikai jų laukiu! Greičiau ateitų pavasaris ir nutirptų sniegas! Noriu šiltų orų kada pagaliau galėsiu nusimesti tuos storus megztinius! VASAROOOS!

O šiaip tai mano gyvenimas gan sušiktas, bet aš vistiek sugebu šypsotis.. Sugebu,nors ir tėvas alkoholikas..Sugebu, nors ir esu pravardžiuojama visais keiksmažodžiais.. Sugebu, nors nebeturim pinigų.. Uch tie pinigai jau patapo keiksmažodžiu!!! Kodėl žmonės be pinigų niekas??! Kodėl per juos nebematom TIKRO gyvenimo grožio,esmės??!! KODĖL?!!!?? Ta skaudi tiesa varo į neviltį. O aš kaip maža mergaitė vis dar tikiuos kad išauš tokia diena kai viskas pasikeis ir bus gerai..

Na o dabar tiesiog ramiai lauksiu stebuklingosios vasaros, jaučiu tieisog jaučiu kad ji bus išskirtinė kad ji bus geriausia, kad ji bus nereali!..

My life's beat ♥ - Page 3 2ikfih1


Paskutinį kartą redagavo Milkshake.♥, 2011-02-06, 17:15. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mona ;p
you inspire me
Mona ;p


Parašiau : 237
Man : 27
Esu iš : Kretinga

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-06, 12:52

Laikykis, viskas bus gerai :)*


Paskutinį kartą redagavo Mona ;p, 2011-02-07, 17:55. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://monikita159.tumblr.com/
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-07, 17:40

Vasario 7-oji

Viskas tuo pasakyta:

My life's beat ♥ - Page 3 Avlisx
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-07, 18:09

Mm. Skaniai atrodo. Kepei pyragą ? : )
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-07, 19:00

kaip skaniai atrodo :)
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-07, 19:48

blem noris dbr lėkt į virtuvę, beeeet mokslai spaudžia ;//
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-08, 11:20

Sandra.@ - jop : )
maze~-skanus ir buvo :D Gaila kad greitai suėjo xD
insane. - tai savaitgali surask laisvą minutę ir nulėk : )
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 16:46

Aš savaitgalį irgi kepiau :)))
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 20:02

Vasario 9-oji

Viskas atsibodo.. Noriu vasaros. Manot neturiu dabar kitų norų? Turiu. Noriu dabar ką nors šveist į sieną, rėkt, daužyt, mėtyt, nervas viduje nelaiko bet negaliu to parodyti!! Galva bruzga nuo pykčio viuje pereina šiupuliai ir sukausto visą kūną. Tada atsileidžiu ir toliau leidžiu nervams šėlioti mano kūne. Na ir šėliokit, tik už savo veiksmus neatsakau.. Neatsakau, jei mesiu vazą į sieną, neatsakau jei aprėksiu nes vėl jūs visi man uždavinėsit pačius durniausius klausymus pasaulyje.. Neatsakau.. O jei ne pyktis, tai pratrūksiu žliumti vien todėl kad vaikystėje buvau naivi ir nepradėjau užsiminėti tokiais dalykais kokias trokštu užsiimti ir mokėti dabar.. Grrrrr!! Gal ir tėvai dėl to kalti, bet ne..Negaliu jų kaltinti, jie nežinojo ko noriu, aš nežinojau ko noriu ir ko norėsiu dabar.. DAAAAAAAAAAAAAAAAAAMNNNNN!!! Kiek galima???!! Kiek galima mane, šita nevykėlę kankinti??? Kodėl aš nieko nesugebu?????????/ Kodėl nesugebo to ką noriu sugebėėėėt?????? Apsivemsiu, apsiš*ksiu!!! Iš tų durnų nervų.. Kunkuliuokit mano smegenėlės gal išvirsit kada, bet nepamirškit atsitaisyt ir išdegint tą pyktį. Ačiū.
My life's beat ♥ - Page 3 N5ip8j
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 20:18

kas atsitiko? paklausyk megstamos muzikos gal nurimsi :)
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 21:41

Niekas nepadeda o tik dar labiau nervuoja..
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 21:58

eik išsikrauk, palakstyk !
Aš visad kai susinervindavau eidavau palakstyt, taaaip nusikaldavau, kad gryžus griudavau i lovyte ir viskas :D
ai bet oras ne koks :/
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime2011-02-10, 20:26

Vasario 10-oji

Faaaaaaaaaak
vėėėl
nervai
taip
mano
psichika
kažkokia
pakrikus
so
what??
Ir
tegu,
ateis
vasar
pailsėsiu
ir
ji
bus
nereali.
Tikiu..
Jaučiu..

Žinot?
Viskas
bus
gerai!
Dabar
gal
nėra,
bet
bus!
Pamatysit!
Ir
tau
ir
tau
ir
tau!
Visiems
bus
gerai!
Tikiu..
Neužtenka?
Bet..
Bet
juk

tikiu..


My life's beat ♥ - Page 3 2cengwl
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





My life's beat ♥ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My life's beat ♥   My life's beat ♥ - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
My life's beat ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: