Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 I will live my life

Go down 
+5
Sausainis
Sandra.@
Zouhouhou.
Ivarė
maze~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-02-06, 20:03

o siandien as jauciuosi rami, galbut po audringo vakara, galbut turedama prpga pabuti namie ir pailseti nuo aplinkiniu, pirma ir paskutini karta sia savaite :)
apie nieka per daug negalvoju, nesigilinu, tiesiog darau tai ka noriu, klausau megstamos muzikos, geriu arbata ir tiesiog ilsiuosi
bet taip tikriausiai ilgai neistverciau man reikia surmulio ir zmoniu aplink, zmoniu kurie man gali suteikti laimes, zmoniu su kuriais galiu juoktis ir linksmai kalbetis ir zinot ka visai nesvarbu kad neturiu geriausios drauges :)
I will live my life - Page 7 Tumblr_ld85f7ckS71qf36flo1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 22:46

sveikuciai paaugliukai!!!

zinokit man ziauriai geda pamacius paskutinio iraso data, siek tiek apleidau si foruma bet stengsiuosi cia sugrizti mazais mazai zingsneliais :)

paskaiciau senbuviu dienorascius, suzinojau kas naujo ju gyvenimuose ir pati prisiminiau kiek jausmu isliejau berasydama savo irasus siame dienorastyje, galiu pasakyti tiek: GERA SUGRIZTI :)

o jei kas paklasutu kaip sekasi man as tikriausiai nezinociau ka pasakyti, per si laika supratau labai daug gyvenimo tiesu supratau, kad:
zmogus mokosi tik is SAVO klaidu
netekti visko ko turejai galima labai greitai
buti laimingu reikia labai nedaug bet iki tos laimes man dar kazko vis truksta
bendros svajones yra tik akiu dumimas
ir tiesiog supratau kad gyvenimas yra LAUKIMAS nes kiekvienas naujas susitikimas yra kelio i issiskirima pradzia mes vis laukiame grazesnio rytojaus, svajoniu issipildymo bet laukti as pavargstu ir kartais atrodo kad nebeliko nieko ir tada vel pamatai kazka del ko verta LAUKTI ir sis ratas musu gyvenime tikriausiai sukasi be galo...

Ir nesvarbu kokios mintys mane aplanko as galiu pasakyti kad myliu gyvenima toki koks jis yra!


I will live my life - Page 7 Tumblr_lpkko8ocDq1qeyqrso1_500_large


I will live my life - Page 7 Blonde-bun-face-girl-hair-Favim.com-111517_large
Atgal į viršų Go down
Geibriel.
Life is hard, but so very beautiful
Geibriel.


Parašiau : 4125
Man : 27

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 22:48

Sveika sugrįžus!
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 22:53

malonu girdeti tikiuosi nebedingti daugiau tokiam ilgam laikui :)
Atgal į viršų Go down
Geibriel.
Life is hard, but so very beautiful
Geibriel.


Parašiau : 4125
Man : 27

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:00

Aš irgi tikiuosi, kad nebedingsi. :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:04

ziauriai faina girdet! :)
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:16

Tu teisi, žmogus mokosi tik iš savo klaidų. Tik tada kai viską patiri savo kailiu pasimokamai.
Bėje, džiugu, kad gryžai, buvau jau pasiilgusi Tavųjų įrašu! I will live my life - Page 7 905339569 Taigi, kas naujo? ;))
Atgal į viršų Go down
Zouhouhou.
Gimiau tam, kad mylėčiau Tave.
Zouhouhou.


Parašiau : 3399
Man : 30

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:17

Gera, kad sugrįžai : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:19

jei jau apie naujienas tai nuo rydienos pradesiu lankyti vairavimo kursus PAGALIAU! :)
O siaip tai mokausi gyventi, dziaugtis smulkmenomis tiesiog eiti i prieki ir nesizvalgyti atgal, nepaskesti prisiminimuose ir negalvoti o kas butu jeigu butu :)

kokios naujienos tavo gyvenime? :)
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:24

Oo, džiugu, sekmės kursuose!

Na, o aš po truputį judu į priekį. Truputis prisiminimų, truputis dabarties. Viskas neblogai : ))
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:29

ooo kursai, sekmytės ! :)
gera, kad grįžai...
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-07, 23:30

o man labai gera grizti :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-08, 21:42

Šiandien mane aplankė prisiminimai... gražūs prisiminimai
Turėčiau pastebėti, kad taip buvo jau seniai
Gera prisiminti nuostabias dienas, gražius jausmus, laiką kai kažkam rūpėjai milijoną kartų Labiau nei pati sau, o aš savimyla 
Bet kartu širdį suspaudžia ilgesys, kuris jau atrodo buvo dingęs iš mano gyvenimo ir aš taip norėčiau stipraus apkabinimo, ne mamos ne brolio ar kito šeimos nario, norėčiau apkabinti tave tiesiog kaip draugą, norėčiau papasakoti kaip man sekas, kas naujo mano gyvenime, norėčiau sužinoti kaip sekasi tau, bet viskas ir liks tik norais šią silpnumo akimirką
Tiesiog norėčiau atsisėsti į laiko mašiną ir perskelti į praeitį, ne aš nieko nekeisčiau, nebandyčiau elgtis kitaip, tiesiog patirčiau dar kartą tai, kas šiandien grižo pas mane prisiminimais, dar kartą tave apkabinčiau

I will live my life - Page 7 :,,love,couple,kissing,lovers,photography-69ccebac96a84b1117efd22443b76ed8_h_large

I will live my life - Page 7 August600_600_large

I will live my life - Page 7 Tumblr_lp2rg1ivaU1qm3hy0o1_500_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-09, 00:26

jooo.. būna ir man taip.. :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-08-23, 22:57

o šį vakarą aš svajoju, ne apie naujus džinsus ir net ne apie tai ką galėjau padaryti ar ką galėčiau padaryti dabar
šiandien aš svajoju apie tolimą ateitį, o jei dar tiksliau apie vieną susitikimą, tik vieną
man užtektų tik vieno tam, kad galėčiau sušokti dar vieną šokį, kad galėčiau viską prisiminti ir iš to juoktis arba verkti kartu
ir aš galvoju, kad ši mano svajonė išsipildys bent jau tikiu kad išsipildys, o tai svarbiausia

I will live my life - Page 7 Tumblr_lhyzq1DnWG1qe6u1yo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Tattoo
People change, memories don't
Tattoo


Parašiau : 2621
Man : 27

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-11-10, 23:14

Sveika sugrįžusi ir sėkmės kursuose. :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-11-17, 20:10

sveiki visi, kaip laikotės rudenį? ar laukiat sniego? :)
o aš vis dar gyvenu rudeniškomis nuotaikomis ir keičiuosi, greičiausiai ne į gerąją pusę, anksčiau sakydavau, kad niekada nepasikeisiu, o dabar tampu tokia kokia maniau, kad niekada nebūsiu. Kas dėl to kaltas? atsakymo į šį klausimą nežinau, galiu tik numanyti, galbūt tai dienos kai jaučiuosi vieniša, o gal tiesiog pavargau būti maloni ir visi mane mato tokia kokia esu iš tikrųjų. Ir nors pati kuriu savo gyvenimą vis dažniau pastebiu, kad ne viskas priklauso nuo manęs, aplinkiniai tam daro didžiulę įtaką, ir ramiai gyventi neišeina, atsiranda kas nors kas viską apverčia aukštyn kojomis ir aš nebesijaučiu padėties šeimininke, o to nepakenčiu


I will live my life - Page 7 Tumblr_lupylr393A1qghb5to1_500_large
I will live my life - Page 7 Aac441b9f608be0e505477a6ea55de41_large
I will live my life - Page 7 1057308598_FBJHTHKDREUSTJW_large
I will live my life - Page 7 Tumblr_lidavaxo641qgujfno1_500_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime2011-11-17, 21:22

laukiam, laukiam snieguucio...
o pasikeitimai ne visada i gera.. baisiausia, kai tampi toks, kokiu visad tapti bijojai...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I will live my life - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I will live my life
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» My life's beat ♥

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: