Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 I will live my life

Go down 
+5
Sausainis
Sandra.@
Zouhouhou.
Ivarė
maze~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-11-20, 19:09

Ivarė rašo:
nuves, būk tuo tikra :)

pritariu, tikrai jie nėra bergždi
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-11-30, 23:17

laba vakara :)
klausiau labai grazios dainos ir nusprendziau ka nors parasyti savo dienorastyje kuri vis pamirstu... ;)
sedejau, lakauvausi nagus ir pagalvojau kad tikriausiai zmogui niekada nebuna gerai, dazniausiai visada randame prie ko prikibti...
o juk tam kad butume laimingi reikia tiek nedaug, silto apkabinimo ar keliu zodziu is brangaus zmogaus :)
dabar esu laiminga, siaip gyvenime esu optimiste, bet kazkodel daznai pagalvoju kaip butu jei netureciau Jo salia, kaip praeitu mano dienos, kaip as jausciausi, kaip gyvenciau jei manimi nesirupintu, nepalinketu labos nakties ir nepasakytu svarbiu zodziu :)
taip pagalovojus man suspaudzia sirdele ir nuveju sias mintis kuo toliau ir labai tikiuosi kad tai nevirs realybe... :)

Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-11-30, 23:37

Citata :
Tikriausiai zmogui niekada nebuna gerai, dazniausiai visada randame prie ko prikibti...
o juk tam kad butume laimingi reikia tiek nedaug, silto apkabinimo ar keliu zodziu is brangaus zmogaus :)

Tikra tiesa.
Nevertinam to ką turim, jaučiamės nelaimingi. Aš pati nemoku visko vertint, liūdžiu, nors neesu viena, bet jaučiuosi vieniša.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-11-30, 23:56

tikriauriai toks zmogus jau yra dazniausiai tai ka turim suprantam per velai arba isvis neivertinam :)
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-01, 20:12

Citata :
bet kazkodel daznai pagalvoju kaip butu jei netureciau Jo salia,kaip praeitu mano dienos, kaip as jausciausi, kaip gyvenciau jei maniminesirupintu, nepalinketu labos nakties ir nepasakytu svarbiu zodziu :)
Va va ir aš pagalvoju, ir nesvarb kad mas pykstamės bet jei jo nepažinočiau mano pasaulis būtu visai kitoks :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-13, 18:27

Naujas gyvenimo etapas
ISSISKYREM, galutinai, paskutini karta, gana, viskas baigta...
nemeluosiu kam jauciuosi gerai,jauciuosi susiktai, ziauriai, bet mane kvailinti gana, as to nebeleisiu...
myliu ji ir nors kaip butu skaudu taip turejo atsitikti, esu pasimetusi bet manau kad elgiuosi teisingai,nes tikriausiai butu dar blogiaujei viskas butu tesesi...
Atgal į viršų Go down
Sausainis
Laisvo oro direktorė!
Sausainis


Parašiau : 1125
Esu iš : Zarasai
Motto : Just do it!

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-13, 18:31

Geriau ankščiau tai nutraukti, negu dar labiau kankintis.
laikas žaizdas gydo, tik nevienodu laikotarpiu. I will live my life - Page 5 1758632641
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-13, 18:35

taip zinau tai, tikriausiai del to tap ir pasielgiau, nes toliau butu buve dar blogiau
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-13, 19:57

kartais geriau būti vienai, negu šalia turėt netinkamą žmogų.
Atgal į viršų Go down
Sausainis
Laisvo oro direktorė!
Sausainis


Parašiau : 1125
Esu iš : Zarasai
Motto : Just do it!

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-13, 20:05

insane. rašo:
kartais geriau būti vienai, negu šalia turėt netinkamą žmogų.

Va va. Arba jau toli nuėjus suprast kad jis vis dėl to ne tas.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-14, 15:41

tai va man taip ir atsitiko, kad nuejau toli ir tik dabar supratau kad tas zmogus nevertas manes ir kad jis tiesiog ne tas, kad ir kaip ji myliu...
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-14, 20:31

na ka, stengiuosi gyventi be jo, nemeluosiu, sunku, netgi labai, bet kitaip juk nebus, zinau turiu buti stipri nepasiduoti as ir stengiuosi tik kartais rankos nusvyra ir asara rieda per skruosta, bet as tikrai tapsiu stipri gal ne siandien ne ryt bet tapsiu, kad jis gailetu to ka prarado, busiu dar grazesne, dar protingesne, dar draugiskesne, nors ir kaip man dabar sunku...
pasistengsiu ji pamirti , istrinti is savo gyvenimo , bet kaip???
juk zmogu su kuriuo bendravau daugiau nei du metus ir kiekviena diena pamirsti yra labai labai sunku...
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-14, 21:50

Beveik suprantu Tave, pamiršt labai labai sunku, nes ir pati pamiršti negaliu vieno tokio žmogučio ..
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-14, 21:58

taip, labai sunku, bet reikia ji pamirsti...
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-21, 20:07

keista, bet kuo toliau tuo man sunkiau
visa diena bandziau save itikinti kad man jau jo nebereikia kad ji jau pamirsau, netgi buvau pradejusi sokti...
net supratau kad taip tik bandau save apgauti, man jo labai truksta ir nieko pakeisti negaliu, begalo noriu ji istrinti is savo gyvenimo bet nebezinau kas man gali padeti
spaudzia sirdele ir darosi taip sunku,zinau kad as sugebesiu bet kiek dar tai tesis?
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-24, 11:44

su sventemis visus!
su sventemis kuriu as pati nelaukiu, tikriausiai tai pirmi metai kai Kaledos manes nesildo, tikiuosi kad daugiau taip niekada nebus, nes slykstus jausmas kai kazko turuksta, taip smarkiai truksta ir supranti kad negli to tureti, niekada nebegalesi, bet sirdyje netuscia, butu gera ijei taip butu, sirdis verkia is ilgesio ir meiles tam, kuris visai to nevertas...

I will live my life - Page 5 613976-7-1293151761257_large
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-24, 17:14

Keistos Kalėdos.
Su kuo bekalbėčiau, su kuo bebūčiau, niekas nejaučia tos šventinės dvasios.
Keista, bet ir pati.. Nejaučiu.
Galbūt trūksta tos šilumos kuri būdavo ankščiau..
Galbūt tai tik liūdna ramybė Mums visiems prieš linksmiausias gyvenimo akimirkas? To ir tikiuosi. : }
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2010-12-24, 17:16

as irgi is daug ko girdejau, kad Kaledu niekas nejaucia ir lyg ir nelaukia :)
o as ju istikruju labai labai laukiau nes mazdaug pries pusantros savaites buvau tokia laiminga ir Kaledos man atrode dar viena grazi diena
bet viskas staiga pasikeite ir siandien man liudna :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-01, 22:22

NAUJIEJI METAI!!!

atsvenciau tikrai neblogai, jei ne siandienos rytas kai sunkiai ridenausi is lovos ir gal pusvalandi rengiausi :)
labai tikiuosi kad sie naujieji metai atnes man nauja laime, kad atsiras kas nors kam rupesiu tikrai nuosirdziai ir pati jausiu ta pati, labai tikiuosi kad galesiu sypsotis be priezasties ir spinduliuosi laime, tai viskas ko as noriu... :)
I will live my life - Page 5 Tumblr_le64gaNMWf1qc5dgso1_500_large

Jei kas nors paklaustu kaip jauciuosi naujais metais, net nezinociau ka atsakyti, esu pasimetusi, nezinau ka jauciu, pati pandau save apgauti, kad jis man neberupi ir netgi buna tokiu akimirku kai patikiu savimi, bet noreciau kad tai butu ne tik kelios akimirkos, noreciau taip jaustis visada ir visiskai apie ji nebegalvoti...
Ir siek tiek Tau:as vis dar turiu ta geltona limpanti lapeli su tavo uzrasu: MYLIU, nedristu jo suplesiti ir ismesti, tiesiog uzklijavau ant jo kita tuscia lapuka, kai sie lapeliai nebegules ant mano stalo tai reiks kad tave pamirsau...
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-01, 23:15

Žinai, skaičiau.. Ir atrodo, kad aš čia parašiau. Mano gyvenimas, nuotaika atitinką tavąjį.
Suprantu tą kirminą kuris graužia nuolat širdy. O mes ji per naujus maitinam mandarinais ir šlakeliu šampano. Bet..Aš tikiu, kad mano kirminas tuos dings.. Suirs.. Ir pasišalins.. To paties linkiu ir tau.
Nežinau ar tau palengvėtu.. Bet Aš tave labai norėčiau apkabinti.. Siunčiu tau šilčiausius virtualius linkėjimus ir stiprų hugą :)
Šypsokis :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-01, 23:23

labai noreciu kad tas kirminas dingtu ir taip pat noriu labai stipriai tave pkabinti ir palinketi visko ko geriausio :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-02, 17:24

Kartais taip noreciau atsukti laika atgal… ne tam kad pataisyciau praeiti, o kad patirciau dar karta…
jau 3 savites kaip mes nekartu ir sie zodziai man dabar tokie artimi, as pasiilgau visko, tavo apkabinimu, buciniu, graziu zodziu ir tiesiog buvimo kartu, to demesio kurio sulaukdavau is taves, tu akimirku kai abu nutildavo ir nusisypsodavom viens kitam, tu tavo netiketu atejimu kai atitraukdavai mane nuo visu darbu ir budavau tik su tavimi ir svarbiausia yra tai, kad as PRIVALAU viska pamirsti ir tai labai sunku, tikriausiai tam reikes nemazai laiko, bet as labai stengsiuos...
bet kad ir kaip noreciau is savo gyvenimo taves niekada neistrinsiu, nes jame palikai labai labai daug :)
I will live my life - Page 5 Tumblr_ldnilkwrmS1qe9d8xo1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-04, 14:13

MEILE i si zodi telpa tiek daug ir karu tiek mazai
Sis jausmas privercia sirdi plakti stipriau, privercia galvoti ne tik apie save, rupintis ne tik savimi
bet kai viskas kas buvo grazu baigiasi lieka tik prisiminimai, tikriausiai jie bus vieni graziausiu mano gyvenime, bet dabar jie suteikia tiek daug liudesio
ir pamirsti as taves dar negaliu nes isgirdus tavo varda ar netycia pamacius nuotrauka, mano sirdis dauzosi kaip paselusi ir as prisimenu grazias akimirkas su tavimi ir kaip mes svajojome buti laimingi, bet dar as prisimenu tai del ko tu iskaudinai mane
o taves noriu paprasytis tik vieno, buk geras nesdinkis is mano sapnu ir leisk man bent nakti apie tave negalvoti...

I will live my life - Page 5 Tumblr_lecvoqBTtV1qcwn4vo1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-05, 19:33

kad ir ka bedaryciau, kokia uzsiemusi bebuciau, vistiek visada ateina vakaras ir tada as tave prisimenu, nuo tu minciu pabegti neimanoma, jos tars laiko mane ir as prisimenu vis daugiau...
dabar as pabunu su tavimi tik mintimis, tikiuosi kad ir tu bent kartais apie mane pagalvoji, o mano sirdis tikriausiai dar nesupranta kad tu isejai, ji laukia taves ateinancio, laukia tavo zinuciu, dovanu ir demesio
rytoj as tave pamatysiu ir busiu priversta matyti tave 45 minutes, tai tikriausiai bus kancios minutes, paer kurias stengsiuosi laikytis kaip tik galiu, ir as labai to bijau
I will live my life - Page 5 Moody4_large
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime2011-01-05, 19:43

Kas su JUO buvo? ;o
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Sponsored content





I will live my life - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I will live my life
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» My life's beat ♥

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: