Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 I will live my life

Go down 
+5
Sausainis
Sandra.@
Zouhouhou.
Ivarė
maze~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-05, 20:04

istikruju tai pakankamai ilgai ir graziai draugavom, na buvom pora. bet ne per seniausiai issikyrem
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-05, 20:06

Laikykis, tikiuosi, kad ryt viskas bus gerai I will live my life - Page 6 Emoticon00134bear
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-05, 20:07

na stengsiuos, dekui uz palaikyma :)
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-05, 20:20

Ei, drauguž, man rytoj tas pats likimas laukia. Ne ne toks pats. 50 min artimo bendravimo, bet bandau kentėt. Tu irgi. Sėkmės. :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-05, 20:30

na va, ne as viena cia tokia, didziausios sekmes ir tau :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-08, 18:10

tu vakar vel man parasei... o siandien vel dingai
geriau butum neparases, nes puse nakties negalejau uzmigti ir prisiminiau viska kas grazu
o dabar visa diena laukiu, o ko laukiu nezinau net pati, tiketis irgi nezinau ko, todel noriu tik vieno KUO GREICIAU TAVE PAMIRSTI kodel man taip nesiseka to padaryti ir dabar as galvoju kad neesu tokia stipri ir tvirta kaip galvojau anksciau

Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-08, 18:12

Svarbiausia neparodyti, kad jo pasiilgai. Visada išlik garbinga ir iškėlus galvą.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-08, 18:16

zinau, todel stengiuosi laikytis
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-08, 18:20

Kai vaikinas pajaučia kad mergina jo pasiilgo. jo savimeilė taip yra paglostoma.. Matai koks jis šaunus.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-08, 18:22

jo tu visiskai teisi, tik dabar tiesiog sunku
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-09, 18:11

siandien as saves paklausiau: ar as galeciau tau atleisti? ar galeciau vel buti su tavimi ir tavimi pasitiketi?
ilgai negalvojus radau atsakyma i abu klausimus: NE

tai kodel as vis dar apie tave galvoju, juk to ka tu padarei mano principai ir as pati sau atleisti neleisciau, ne del to kad man svarbi kitu nuomone ir ka jie pagalvos, jei atvirai ant isu kitu as esu dejus, man nesvarbu ka jie sneka, siandien supratau kad svarbiausia nuomones pasaulyje man yra MANO nuomone, galbut kas nors sakys kad tikra meile, kad pirma meile gali atleisti viska, kad ji lauzo ledus, nerudyja ir yra pati tikriausia
bet siandien as tam nepritariu, nevisada galima viska pateisinti, atleisti ir suprasti
kartais geriau kankinti save bet likti istikimai svo principams...


Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-09, 20:25

Nežinau kas buvo tau, bet aš pasakysiu... Mano dear K per mūsų išvyką prie ežero, kol manęs nebuvo, palapinėje pernakvojo su viena iš mano draugių. Manai dar dabar galiu tai atleisti? Bet aš vistiek galvoju apie jį.. Bet žinau, kad tai neilgai. Nes jeigu pati norėsiu viską užmiršti taip ir bus.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-09, 20:29

Man buvo panasiai tik truputi "svelniau", as taip pat atleisti negaliu bet galvoti vis tiek galvoju
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-14, 20:01

net neisivaizduoju kaip apibudinti kaip as dabar jauciuosi , na jei fiziskai tai esu pavargusi, man siek tiek skauda galva, bet privalau nagrineti romantizma ir issirinkus viena Adomo Mickeviciaus poemu parasyti jai interpretacija
lyg ir nieko nuostabaus ir keisto, bet esu pasimetusi savo jausmuose, pasiklydusi juose kaip kokiame labirinte ir kurio niekaip negaliu rasti isejimo ir net nematau ne menkiausios uzuominos link jo
jis nori pas mane grizti, as negaliu to leisti tikrai negaliu, taip man sako protas o mano sirdis visa savo esybe noretu ji susigrazinti, taigi yra du pasirinkimai, tarsi du keliai
jei pasirinksiu likti su juo ir jam atleisti, vistiek nebus taip ki budavo, vis tiek liks siokia tokia itampa o pasitikejima susigrazinti labai sunku ir tikriausiai net neimanoma, bet tikriausiai vistiek as buciau laiminga galedama bet kada ji apkabinti ir tureti salia saves
na o jei pasirinksiu kita kelia ir liksiu viena, neleisiu jam grizti ir stengsiusi viska pamirsti, vel klausysiu dainu apie meile ir liudesiu, galvodama kad visa tai galejau patirti su juo, bet bent jau nereikes del nieko sukti galvos ir bandyti kazkuo patiketi ir nebusiu atsisakiusi savo principu
pasirinkti be galo sunku, ir as jau nebezinau kad daryti


I will live my life - Page 6 Tumblr_lew3e0gfEO1qdq9o0o1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-16, 16:39

kaip greitai viskas keiciasi
viena ryta sypsaisi ir galvoji kad gali atleisti zmogui kuris tikrai gailisi
o kita ryta supranti kad ne velnio jis nesigaili
man dabar labiausiai tiktu patarle kuria man visada kartodavo mama: NIEKADA NESAKYK NIEKADA
anksciau as neatleisdavau ne menkiausios smulkmenos, ne maziausios nesamones, manes atsiprasinedavo, maldaudavo bet man budavo vis vien
o dabar mes tarsi pasikeiteme vietomis, niekada negalejau pagalvoti kad taip bus, juk musus santykiuose visada vadovaudavau as, bet dabaer tikriausiai reikia pripazinti kad meiles nebera ir su tuo susitaikyti
I will live my life - Page 6 Tumblr_lf4aoyNToC1qaqxcdo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-16, 16:45

laikykis !
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-16, 16:47

aciu uz palaikyma!
Atgal į viršų Go down
Naktis
I like the smell of rain
Naktis


Parašiau : 261
Esu iš : Kaunas

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-16, 18:07

Pirmiausia reikia nustoti rašyti įrašus apie jį. Tai bus jau vienas žingsniukas laimės link. Išmesk viską kas primena jį. Ir daryk kažką, užsiimk, prieš miegą skaityk.. Bet jokio jo.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-24, 19:07

Sakoma, kai žmogaus baigi laukti, - Jis grįžta pats

Atrodo nieko ypatingo, dar viena demotyvacija is tukstanciu, bet kitaip nei tukstanciai kitu ji teisinga
stengiesi negalvoti, stengiesi pamirsti ir itikinti save kad neberupi ir pagaliau atrodo PAVYKSTA, juokiesi su kitais klasiokais visa diena is visokiu nesamoniu, klausaisi gandu apie ji ir sirdis virpa nebe taip smarkiai ir tada jis atsiranda isdygta lyg s pozemiu ir skelbiasi kad pasiilgo nori apkabinti, pamatyti, pakalbet, bet zinai as nebenoriu, na gerai gal sirdies kamputyje siek tiek noreciau, na tik siek tiek, bet svarbiusia tai kad as nebenusileisiu ir man del to ne kiek nebeskauda, nes as mokausi gyventi be taves ir zinai ka, man sekasi :)
I will live my life - Page 6 Tumblr_lfjasmYbTk1qfkg32o1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-26, 16:18

ai nemeluosiu sau PASIILGAU TAVES tai viskas kaip siandien jauciuosi ir apie ka galvoju
I will live my life - Page 6 Tumblr_lfiznpGHkH1qcw5c2o1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-01-30, 17:13

viskas lyg ir gerai, vakar beveik visa diena apie tave negalvojau, ir prisiminiau tik vakare
to dabar ir mokausi
turiu nemazai veiklos ir tikrai esu uzsiemusi, bet kartais vis dar pagalvoju apie tave :)
dabar tu laimingas ar tikriausiai taip pat
bet kai pagalvoju kad tu demesi gali skirti kitai (nezinau ar taip yra ir zinoti nenoriu), bet si mintis mane nuliudina :)

I will live my life - Page 6 Tumblr_lb53uwJScR1qbn0iuo1_500_large
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-02-03, 17:58

dar viena diena mokykloje praejo ir pagliau as namie, nes daugiau buciau neistverusi, skauda galva, pavargau dvi pamokas reikalauti demesio, na tokios bus dar dvi savaites ir sestadieniai o tada jau atsipusiu :)
ir zinote ka as siandien padariau, dar pati netikiu kad tai padariau, savo mielajam pasakiau kad jis man p*, is tikruju taip nera, bet BUS
eilini karta jam pradejus pasakoti apie gerimo nuotykius vakar pasakiau kad man visai neidomu, tada mielasis isizeide ir sako tai tipo as tau p* siek tiek pagalvojus pasakiau kad taip, o jis toks primetes kad jam dzin tipo tai gerai okiukas, tada neistveriau ir susukau nejau tikiesi kad pasakysiu kad man labai rupi? jis teistare gal ir isejo, o as save laikau saunuole :)

I will live my life - Page 6 Tumblr_lg1pxkQKA01qbawvyo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-02-03, 18:19

nujaučiu kaip tau sunku :)
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-02-03, 18:23

ai kartais jau ir pati nebezinau kaip jauciuosi :)
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime2011-02-03, 18:28

svarbiausia tikėt, jog viskas susitvarkys :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I will live my life - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I will live my life   I will live my life - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I will live my life
Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» My life's beat ♥

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: