Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 PEACE and LOVE.

Go down 
+5
maze~
G.
Ivarė
Sandra.@
blackberry
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-03-12, 19:16

Taip, gyvenimas nuostabus. Beje, sveiki žmonės.
Prasirgau visą savaitę, į atetininkų savaitgalį neatvyko žmogus, dėl kurio aš ten važiavau. Geriausią draugę išsiunčia 3 savaitėm į sanatoriją. O aš sėdžiu gilioj depresijoj, visur slankioju kaip vaiduoklis ir vis neprisiruošiu atnaujint ryšių su daugais.
FUCK THIS SHIT. I'M GOING TO WATCH "DESPERATE HOUSEWIFES".

PEACE and LOVE. - Page 5 Desperatehousewives
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-03-21, 23:01

Tapau totali centro maniakė. Dieve kaip aš jį myliu <3
Savaitgalis buvo nuostabus. Dalyvavau su savo klase rekolekcijose mūsų mokyklos stovyklavietėje, naktį nemiegojom kaip visda. Turėjau galimybę geriau pažinti savo klasiokus ir tikrai ja pasinaudojau.
Sekmadienis buvo restoranų, kavinių ir visokių kitokių biesų diena. Vaikščiojau su draugėm po kavines ir nežinau kiek aš jų per sekmadienį aplankiau. Kokias 8 skirtingas. Kortelė tuščia.
Taip, aš žinau kad šviesoj atrodau kaip 16 ir daugiau, o prieblandoj kaip 18 ir daugiau. Tik būtų gerai, kad manęs nekabintų kokių 28 metų šiek tiek alaus padauginę vyrai. Nekenčiu kai mane palaiko pilnamete. Užsinorėjau atrodyt kaip dvylikos. Taškas.

Vis dar gyvenimas man nesišypso, nes kiekvieną dieną kažkas privalo sugadinti.

Bet whatever, tegu visi eina velniop.

Saldžių sapnų piliečiai.
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-03-26, 13:13

MYLIU MADOS INFEKCIJĄ!!!
Prie manęs stovėjo garsus Lietuvos modelis Julija Steponavičiūtė! Ji tokia graži...
Su drauge žiauriai juokėmės iš Petruškos ir jis pastebėjo ir kokius 5 kartus pasižiūrėjo į mus žudančiu žvilgsniu. Bijosiu dabar gatvėj vaikščiot, kad ant jo reido nepapulčiau. :D
Viskas buvo TOBULA.
Tiek gražių bernų...
Jau laukiu kitų metų... <3
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-04-02, 11:14

TODAY IS FREE HUGS DAY!!!
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-04-03, 11:41

Jaučiuosi tragiškai. Šiandien tikrai supratau, kad esu rūbų maniakė. Ir mados infekcijos maniakė.
Vakar buvau panoramoj ir pamačiau mados infekcijos marškinėlius, sukurtus Sandros Straukaitės. Aš vos nenumiriau. Jau per mados infekciją su drauge dėl jų lydėmės. Bet kaina - 100 lt. Tėvai neleido jų nusipirkt. O aš juos net sapnavau šią naktį. Galvojau, kad šiandien nuvažiuosiu į panoramą ir juos nusipirksiu, bet pamačiau, kad pardavinėjimas baigėsi. Dabar nežinau ar verkt ar nusišaut. Taip, aš tikrai nesveika, jei drabužis gali man sušikt nuotaiką.



AMEN. ILSĖKITĖS AMŽINAI MANO SVAJONĖSE.

PEACE and LOVE. - Page 5 200158_10150124670579125_143392429124_6554936_2518936_n
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime2011-04-10, 22:06

Pameni, kai mažas būdamas iškrėsdavai kokią šunybę ar pasakydavai ne tai, ką reikia? Suaugusieji aprėkdavo tave neklaudžada ir negeru vaiku.
Tačiau netiesa, tu darei blogą darbą, bet pats nebuvai blogas. Tu esi gražus. Tu nuotabus, nors ir ką darytum, yra nuostabu, nes tai darai tu. Tu stiprus: gali daryti blogą ir žinoti, kad tai bloga, arba daryti gerą ir žinoti, kad tai yra gera. Tačiau tavęs tai nekeičia. Tu esi tu.
Ištempk ausis. Tu gali būti kuo tik panorėsi. Tačiau būk atsargus. Tai burtai. Magija. Klausykis šių žodžių. Tu gali būti kas tik nori, tu gali daryti ką nori. Tu gali būti kas tik nori, tu gali daryti ką nori. Išmok šį burtažodį.
Tu esi viskas... Viskas ir kiekvienas, bet kas. Aš - geriausias įrodymas. Kol išlieki savimi, tol gali pakęsti didžiausią pažeminimą ir netgi jausti malonumą, nes tu, o ne kas kitas, tai patiria. Gali net bučiuoti jiems subines, jei nėra kitos išeities. Tik įsiklausyk į jų, mokytojų, tėvų, politikų žodžius. Jie nepavargsta kartoję, kad esi ilgapirštis, jei mėgsti vogti, esi kekšė, jei ištvirkauji, esi narkašas, jei mėgsyi svaigintis. Jie nori įsibrauti į tavo smegenis ir jas valdyti.
Aš viską išbandžiau, viską. Įsivaizduojat - išbandžiau. Viską, ko tu niekada nedrįsai padaryti, apie ką svajojai ir geidei patirti, bt paskui išmetei iš galvos, nes supratai, kad niekada nepadarysi. Aš tai padariau, aš padariau vakar, kol tu dar gulėjai lovoje.
Ką pasakysi? Kada tavo eilė?

-Heroinas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





PEACE and LOVE. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PEACE and LOVE.   PEACE and LOVE. - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PEACE and LOVE.
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: