Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ėliag

Go down 
+7
Vaiva*
Naktis
blackberry
Sandra.@
Zouhouhou.
Ivarė
Bumt
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:28

ai nu sekasi, bet aš nor į šulę ! :D
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:33

Norėt į šulę galima tik tada, kada tau kiekvieną dieną nėra kontrų :DD
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:35

mn ryt kontras matiekos ir man zeba ;DDD
aš nepadarius nd ir man faina ;DDD
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:37

Nu man lygiai tas pats, matematika knisa :DD
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:38

oi man patink, kaip miške aš ten jaučiuosi ;DDD
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:43

Nu, mane tai rimtai, tiesiogine to žodžio prasme, per matematika pykint ima :DDD
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:47

aš pasijuntu ten buka ;/
nes nk nesuprant pastoviai ;D
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:47

Nu patikėk , domante, jei jau dabar matieka pykina, vėliau bus dar blogiau :}
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:49

veliau vemt pradės per matieką ;D
Atgal į viršų Go down
blackberry
Now my life is sweet like cinnamon
blackberry


Parašiau : 1538
Man : 27
Esu iš : Vilnius/Matara

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:49

Uoj, aš irgi. x.x Man aiškina draugė, o aš sėdžiu didelėm akim ir nė bum bum nieko :DD Nu ir vidurkis atitinkamas :DDD

Bumt--> Uoj, nepasakok, man jau daba baisu :DDD
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:51

Na, nežinau, kodėl jum ta matematika nesiseka. Pati ir nesu joje moksliukė, bet tikrai ir ne paskutinė , būna temų kurių nesuvokiu, bet ko nesuprantu bandau išsiaikšint. Šiemet pradėjau lankyt vieną savaitinę papildomą pamoką, kainuoja, bet tikrai labai atsiperka. Beto "egzaminas" kabo ant nosies, tai tikrai ir tau ivarė reik keist požiūri kad nieko nesupranti ir pradėt aiškintis :}
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:52

o tai kelintokė du dbr? ;D
Atgal į viršų Go down
Zouhouhou.
Gimiau tam, kad mylėčiau Tave.
Zouhouhou.


Parašiau : 3399
Man : 30

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:54

O man matkė patinka ;D
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:55

Bumt rašo:
Na, nežinau, kodėl jum ta matematika nesiseka. Pati ir nesu joje moksliukė, bet tikrai ir ne paskutinė , būna temų kurių nesuvokiu, bet ko nesuprantu bandau išsiaikšint. Šiemet pradėjau lankyt vieną savaitinę papildomą pamoką, kainuoja, bet tikrai labai atsiperka. Beto "egzaminas" kabo ant nosies, tai tikrai ir tau ivarė reik keist požiūri kad nieko nesupranti ir pradėt aiškintis :}
aš irgi modulio norėjau, bet nieks nedarė.
Nežinau, mn mokytoja nepatink, tai tikiuosi eit kitais metais į kitą srauutą.
Nežinau, gal nepriprantu prie kitos mokytojos ;D
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 22:57

Neiškok mokytojoj kaltų.! Mes turim pritapt prie mokytojų , pagal jų tempą ir pan. Nežinau aš ne apie modulį kalbėjau. Pas mane ir taip penkios savaitinės matematikos, apie korepetitorę. :}
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 23:01

ne ne, mn mokytoj nepatink. iš vis nepernešu jos elgesio su kitais, jos mokymo stailo. Tipo kas nespėja ant tų px ;D
ir tarkim ko visa klasė nesuprant užduoda nd nu ir tada prasi*isi ant to vieno uždavinio visą dieną, nes jei nepadarai nd tai pzda ;DD
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-01, 23:03

Na, tai ir man tai buvo, atėjus į gimnaziją žiūrėjau tokiom akim, bet nenuleidau rankų pamačius kūrva mokytoją, ir kad ir kaip ji manęs nekenčia mano pažymiai kyla ir kyla, jei taip ir toliau seksi , galbūt i A lygis nusimato :}
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-06, 12:34

AŠ LAIMINGA. Apturėjau geriausias keturias dienas savo gyvenime. Daug pasiekiau, ir dar daugiau pasieksim.
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-06, 12:36

Šaunuoliai !
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-16, 00:39

ėliag - Page 4 Tumblr_lb0ulupZ0E1qcorkvo1_500_large

Kaip mane užpiso mokykla. NE-BE-GA-LIU ! O aš dar verkiau, kad pernai sunku mokytis...
Vaaa šimmmmmmtas... Šiemet tai išvis be gyvenimo , testukai ,kontrolinukai, xujukai ir panašūs šudukai. Nu zjbs - ne gyvenimas ! Ir mokytojai be širdies visiškai, jei ryt gausiu du iš rusų ant sąžinės, prisiekiu vėl nelankysiu mėnesį rusų. NES MAN JOS NEREIK , aš jos nenoriu mokėt. Kaip klasiokas šian sakė " mane visada piso matematika , bet šiain užpiso . Va rašykit man du , man jau px. " Ha, tiesa, nėščiųju turi neleist dirbt, nes vieną dieną visiem į šiknas lenda,o kitą jau duoda "testukus" iš bbžn ko. Nu žodžiu, NORIU ATOSTOGŲ , nors ne atostogos trumpalaikės - NORIU PRADĖT NORMALIAI GYVENT, noriu pagaliau išsimiegot. Ak, taip mokslo šaknys karčios bet vaisiai saldūs. :} dabar man giliai px !

*

Noriu šeštadienio, būsiu šešioliknė. Wooop , jėgelė. Ošiu ,bent jau tikiuos. Dabar gyvenu iki šeštadienio , o vėliau gali būt ir pasaulio pabaiga.. waka waka
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-16, 19:17

visko būna, nesiparink, va rusū ir mn nereik, bet nd užduoda taip tarsi nieko daugiau nereiktų mokytis :)
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-20, 00:29

ėliag - Page 4 Tumblr_kwx9yq1pxX1qarwngo1_500_large

*

Niom niom. Ryt mano gimtadienis ! Tikiuosi , kad gausiu slash. Prašau , prašau. Pusbrolis pasiskolino mikserį, barake man keps pyragą. Draugė juokavo , kad geriau jo nevalgyt, neaišku ko ten studentai pridės. : D Beeet laukiu. hehe

*

O šiaip nuotaika dabar gera, biški migdo, žandukai kaistą. Ryt Haris Poteris, gavau dovanų bilietus . Jėga !

*
Ai taip gavau, pirmą dvejetą savo gyvenime. Keistas jausmas. Beet užmirškime, mano mielieji mokyklą. Viskas oki doki ! Tūsas vyksta - nieks nepyksta.

*

Gero savaitgalio mielieji, nepamirškit išsitraukt kerzų, praneša sniegutį. !
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-20, 14:04

džiugu dl sniego ! ;p
dar kartą sveikinu tave :)
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-20, 18:16

Sveikinimai ; *
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime2010-11-20, 22:02

ačiū ; *
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ėliag - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ėliag   ėliag - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ėliag
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: