Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kas gero?:D

Go down 
AutoriusPranešimas
ievu~tea
Best memories come from bad ideas
ievu~tea


Parašiau : 898
Man : 30
Esu iš : :)
Motto : Memento mori.

Kas gero?:D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kas gero?:D   Kas gero?:D Icon_minitime2011-12-26, 21:59

"Nekenčiu pradžios!"
Tai jau galėtų tapti mano moto :DDD Rimtai. Jeigu reikia pradėti ką nors, man tai tampa kančia. Labai sunku sugalvoti ką daryti,rašyti ar sakyti.
Kalėdų antra diena. Ji pilna apmąstymų ir visokio kitokio briedo mano galvoje. Mane tai kankina, bet ar ką nors gaunu iš to, nežinau. Ir ačiū Dievui,kad man atostogos, nes neištverčiau tos minčių lavinos.
Kaip norėčiau šias atostogas praleisti kur nors išvažiavusi ir su įvairiais žmonėmis. Džiaugiuosi, kad bent draugę turiu, kuri padės man šias atostogas praleisti ne taip jau nuobodžiai...
Pff...Mano mintys išseko, o pradžioje buvo minčių lavina.

Atgal į viršų Go down
http://skrendantipauksciais.blogspot.com
ievu~tea
Best memories come from bad ideas
ievu~tea


Parašiau : 898
Man : 30
Esu iš : :)
Motto : Memento mori.

Kas gero?:D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas gero?:D   Kas gero?:D Icon_minitime2011-12-28, 22:49

Atostogos... Atrodo tiek daug dienų, o jau žiūrėk tuoj baigsis pirmoji savaitė. Ir labiausiai užknisa tai, kad visai nevertinu tų dienų ir leidžiu jas žiūrėdama beprasmius banalius meilės filmus. Kaip aš gerai moku vertinti laiką. Kai grįšiu po atostogų, tikrai sulauksiu klausimo ką gero nuveikiau. Ir mano atsakymas bus "Ogi nieko gero..." Aš tikrai moku turiningai praleisti laiką. Bet galėčiau įdėti nors truputį pastangų tam įvykdyti, bet ne. Aš geriau namuose paliūdėsiu, pažliumbsiu dėl kelių dramų ir toliau nieko nedarysiu. Uhh... Kaip nekenčiu savęs už tai.
Atgal į viršų Go down
http://skrendantipauksciais.blogspot.com
 
Kas gero?:D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: