Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Naujienos kitaip

Go down 
+3
Tic`toc
maze~
Vaiva*
7 posters
AutoriusPranešimas
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-14, 21:41

Naujienos, kurios publikuojamos ne per TV3 žinias, kurios garsiai nesakomos, bet internete atrasti galima :)
Šiai dienai ;)
Vaiko liežuvis prilipo prie apšalusio metalinio stulpo

Aštuonmečio Oklahomos gyventojo liežuvis prilipo prie apšalusio sustojimo ženklo, kai, padrąsintas vyresnio brolio, jis ryžosi palaižyti jį.
Berniukas stovėjo ant pirštų galų, kai į įvykio vietą šalia Vudvardo vidurinės mokyklos atvyko gelbėjimo komanda. Jis bandė kaip nors išlaisvinti savo liežuvį.
„Labai didelis liežuvio plotas buvo prilipęs prie stulpo“, – sakė ugniagesys Shane’as Pringry.
Norėdami išvaduoti berniuką, ugniagesiai ant liežuvio pylė vandenį.
Paaiškėjo, kad jis ryžosi palaižyti stulpą, padrąsintas savo vyresnio brolio, kai jie laukė mokyklinio autobuso.
„Mane pažadino vaiko riksmas“, – sakė kaimynė Joellen Powell.

Naujienos kitaip 55e593f461fc
Moralas: Nelaižykite šaltu oru stulpų ir visokių šaltu metalų, ledo ir pan.
Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-14, 21:46

cia geras ;D as kaip buvau mazute tai man pusbrolis pasiule varekli palaizyt bet ne taip baisiai viskas baigesi :)
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-14, 21:59

Fe. Stulpą irgi mano klasiokė laižė, bet dar sėkmingai baigėsi, nors buvo 20 laipsnių šaltis. ; DDD Irgi pasiūlė ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-14, 22:01

Aš kai maža buvau irgi esu laižius, bet ačiū Dievui dar neprilipau.. ;sss :D
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-18, 15:29

Po širdies smūgio mirė nėščia penkiolikmetė

Nėščia penkiolikmetė vidurinės mokyklos mokinė ir jos būsima duktė mirė po to, kai paauglė nualpo. Leah La Roche buvo nuvežta į ligoninę. Kol kas neaišku, ar ji mirė ten ar namuose.
Leah pavadino savo būsimą dukterį Tia. Draugai mano, kad, kai ji mirė, ji laukėsi 7,5 mėnesio. Nepaisant jos jauno amžiaus, ji buvo susižadėjusi su savo draugu, 16 metų Tomu Leadbeatteriu.
Leah mokėsi Čatamo mergaičių vidurinėje mokykloje Medėjuje, Kente. Mokykla įkurta 1907 m., yra pelniusi gerą reputaciją.
Gedinti šeima, tėvai Simonas ir Sheila, 29 metų sesuo Verity, dukterėčia Millie ir 13 metų brolis Zacas, interneto svetainėje, sukurtoje Leah atminti, parašė, kad svarstymai, jog tai buvo širdies priepuolis, yra neteisingi.
Jie parašė: „Tokia siaubinga Leah ir jos gražaus kūdikio Tia netektis. Žodžiais neįmanoma aprašyti jų netekties skausmo.“
„Tai, kad tiek daug žmonių gedi dėl jos netekties, rodo, kokia nuostabi, protinga, linksma, laiminga ir nuostabi buvo Leah ir kiek daug žmonių ją mylėjo. Mes amžinai jos ilgėsimės ir niekada neužmiršime.“
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-18, 15:31

Man čia viskas per greitai, Penkiolikos susižadėti? Naujienos kitaip 168340 Bet šiaip gaila.
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-21, 17:38

Tai jaučiu susižadėjo, nes tapo nėščia, bent jau įsitikino, kad vaikinas ją tikrai myli. :)
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-21, 17:55

o gal ir nemyli, bet užlaužė tiek jo, tiek jos tėvai.
O šiaip visokių žmonių pasauly būna, kiti ir anksčiau apsigimdo. Gaila..
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-21, 17:57

Gali būti.. Man negražu kai 15metė nėščia. ;///
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-21, 18:32

Na, juk būna visokių atvejų. Gražu, negražu či jau nk nepadarysi.
Bet man nepriimtina, kai nepilnametė pastoja.
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-22, 00:08

Man irgi.. ;//
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-22, 00:29

Vyras nušovė draugą už suvalgytą pyragą
Vyras iš Filadelfijos nušovė savo draugą, supykęs, kad jis valgo jo pyragą.
Vyrai anksti ryte važiavo rytinėje miesto dalyje, kai vairuotojas pamatė, kad jo keleivis valgo pyragą.
Vyrai susiginčijo. Barnio įkarštyje jie išlipo iš mašinos ir vairuotojas iššovė keleiviui į krūtinę, sakė policija.
„Jis nesiruošė dalytis, – sakė tyrėjas. – Vienas suvalgė kito maistą, jie susiginčijo ir „pykšt pokšt“.
31 metų auka kritinės būklės buvo nugabenta į ligoninę.
Vairuotojas pasislėpė nuo policijos.
***
Dar ir taip pasirodo būna.. Oho :DDD Vargšas vyras..
Atgal į viršų Go down
Perfekto.!*
Fuck This Shit!
Perfekto.!*


Parašiau : 1498
Man : 26
Esu iš : Šiauliai
Motto : Niekada nesakyk niekada!

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-22, 01:04

Eik tu saaauu. Kaip čia..
Atgal į viršų Go down
G.
Life is hard, but so very beautiful
avatar


Parašiau : 2553
Esu iš : ...

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-22, 14:18

Kai žiauru .
Mūūūhah : D
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-22, 21:36

Žiaurumo, kas per nedavalgę žmonės už pyragą šaudo : oo
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-01-23, 21:45

Aš kai paskaičiau galvojau, kad čia prikolas, bet deja ne..
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-04-18, 19:23

Pabūgęs jaunikis padegė viešbutį
Vyras Japonijoje buvo suimtas dėl įtarimo viešbučio padegimu, kuriame jis turėjo susituokti. Gaisro metu niekas nenukentėjo.
39 metų Tatsuhiko Kawata norėjo tuoktis, nors jau turėjo žmoną. „Aš pagalvojau, kad jeigu padegčiau viešbutį, vestuvės neįvyks“, – aiškino jis policijoje.
Galbūt būtų buvę paprasčiau tiesiog pasakyti „Ne“?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-06-06, 18:12

Hehe gerai čia.
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime2011-06-22, 16:21

Namas iš 180000 vyno butelių kamščių


Miroslavas Svoboda ir jo namas iš vyno kamščių tapo tikrų turistų magnetu! Šį namą galite pamatyti Čekijoje. Miroslavo namas buvo dekoruotas 180 000 vyno butelių kamštelių. Patyręs mūrininkas Miroslav atrado būdą nuvalyti ir paruošti vyno butelių kamščius taip, kad jie atlaikytų laiko išbandymą. Naudodamas cementą meistras dėliojo kamštelį po kamštelio ir puošė savo namą!
Asmeniškai man kyla turbūt dažniausiai Miroslavui užduodamas klausimas: kaip ir kada jis spėjo išgerti tiek daug vyno?!?!?!…
Naujienos kitaip D3537ef76fa7
Vaivos išvada: Well, well, well. Man įdomu ne kaip ir kada jis tiek daug vyno išgėrė, bet kiek laiko truko tokį meno kūrinį padaryti. Aš neturėčiau tiek kantrybės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujienos kitaip Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujienos kitaip   Naujienos kitaip Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujienos kitaip
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: