Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 2011-ųjų užrašai.♪♫

Go down 
+14
Queen K.
SANDRA.@ DRUGELIS
Kaktusė
ievu~tea
DijoM
Superwoman
G.
Tic`toc
Naktis
Chocolate.
Sausainis
Ivarė
maze~
Sandra.@
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Superwoman
Life is hard, but so very beautiful
Superwoman


Parašiau : 1136
Esu iš : *

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 18:06

Kažkaip mane privertė susimąstyt, kad galbūt aš per mažai laiko praleidžiu prie nd, arba mums tkr ne tiek jau ir daug užduoda.
O gal čia todėl, kad jau daug pamokų esu atsisakius, nes tkr kas liečia nd tkr nesu apkrauta.
Tik tai, kad pamokos tęsias labai ilgai.
Arba tiesiog mano šūlė šūdina ;DD
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 18:25

o man nd taip normaliai, būna pasėdžiu kartais pusę nakties, na o šiandien man jau savaitgalis, nes ryt nereik šulėn !!! :)
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 18:29

Raštu namų darbų nėra labai daug {kartais 30min. užtenka, kartais ir 2h. prireikia} bet sakykim normaliai, bet pavyzdžiui būna rusų kalba ir pamoka kitą dieną tai užduoda daug žodžių, asmenuočių visokių ir taisyklių, kartais ką nors atmintinai, dar prisideda kokie anglu žodžiai, fizikos kontroliniai ir nors prasmek žemėn reikia mokytis visą dieną po mokyklos.
Aišku, būna, kad nedaug namų darbų, sakykim, kad ir rytojui, pamokas paruošiau per 30min., nes tik trys pamokos, o viena iš jų kūno kultūra, o namų darbai tik raštu tai nedaug : )
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 18:36

nu aš raštu kokias pora valandu sėdžiu, pt žodžiai kokie ar šeip teorija. Bet jau pripratau visą dieną padėt ant pamokų, visus forus, feisbūkus jau senai pamiršau :D nebesėdžiu taip kaip anksčiau
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 18:43

Tai dar tik aštunta klasė man, įdomu kiek užduos kokioj 10-toj : DD
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-03, 21:36

Vasario 3d.

Ryte pabudus labai norėjau miego, tačiau šaltas dušas kaip visada truputį padeda prabusti.
Karštas vanduo su citrina - man arbata. Taigi pusryčiams išgėrusi savo vadinama arbatą apsirengiau kaip visada tai kas man patogu ir sulaukusi draugės su kuria turėjau eiti į mokyklą žinutės, kad ji tuoj ateis išėjau jos laukti į kiemą.
Ir manot sulaukiau? Ne. Penkios. Dešimt. Penkiolika minučių. O jos nėra.. Pasirodo, eilinį kartą "neapskaičiavo" laiko ir nespės į pirmą pamoką, taigi likus keletai minučių iki skambučio į mokyklą nuskubėjau viena. Ne gana to vos neišsitiesiau ant slidaus kalniuko, bet laimingai, neteko nuslyst atsisėdus.
Taigi sulig skambučiu atsiradau prie dailės kabineto ir spėjus pasisveikint su klasiokėm suėjom į kabinetą.
Dailės pamokos pradžioje tiesiog lėtai iš kuprinės traukiau pieštukus, flomasterius, popierių, po to kažką sugebėjau sukeverzoti ir likusią dalį mokiausi rusų kalbos namų darbus, nes vakar vakare niekaip nesugebėjau išmokti.
Nieko gero nenupiešiau, bet visgi gavau dešimtuką.
Po pamokos lietuvių kabineto link nužingsniavau su drauge.
Kadangi šį kart mokytoja paliko mums atrakinta klasę vėl visi drauge, keli susėdom ant stalų, keli ant kėdžių, o likusieji liko stovėti ir vėl pradėjom kalbėti.
Turim klasėje kelias tokias "mažvaikes" kurios mano draugės striukę perkabinėja į kitą vietą. Žaidimą sugalvoja "mažylės".. Taigi vos išgirdusios, kad kažkas apie tai užsiminė ir pasakė "kad reikia joms duot galvon" išsmuko iš klasės ir visą dieną stengėsi nesirodyt akyse.
Per pamoką sprendėm uždavinius, taigi nieko įdomaus.
Prieš muziką prie manęs su mano drauge priėjo klasiokas ir pradėjo mus apsikabinėti. "Grupinis apsikabinimas gi, nesilaužykit" ką dar sugalvos pasakyti? Bet su tuo "grupinis apsikabinimas" priminė man best žygį prieš du metus kai dar buvo mano geriausios draugės mano klasėje, kai mes dažnai visi apsikabindavom, kai mes eidamos mišku visos, draugės apsikabinom ir sakėm "grupinis hug`as". Nežinau ar jis tai sakė prisimindamas tą žygį, nes per tą išvyką ir jis su mumis apsikabindavo, ir visi juokėmės tada iš to "grupinis" bet juk "apsikabinimas".
Visgi nei jis man patinka, nei aš labai noriu su juo stovėt apsikabinus, mano draugė, beje irgi taigi atsikratėm jo ir prasidėjus muzikos pamokai vėl išsiskirstėm kuri į kurį suolą.
Pamokoje dainavom, tiksliau visi dainavo, o aš vėl stengiausi išmokti rusų kalbos žodžius, asmenuotes ir dar visokį kitą mėšlą .
Taigi ši pamoka praėjo greitai ir neįdomiai.
Po to beeinant fizikos link į mane atsitrenkė M. {Šia raide pavadinau tą apie kurį daug rašiau savo dienoraščio įrašuose, tas kurį vadinau "Jis". Tai ne pirmoji jo vardo raidė, nei pavardės raidė, bet manau, tiks, atsitiktinė raidė}. Susižvalgėm vienas į kitą ir M. nieko netaręs nuėjo kabineto link, aš palaukiau draugės ir taip pat ten atėjau.
Pamoka nebuvo įdomi, kaip visada mokytojas truputį ką nors pajuokauja "na, kas neatsakys gausit vienetą" visi išsigandę kaip zuikiai sėdi ir mokytojas paklausia vienos klasiokės kuri neatsako, bet vieneto negauna, pakelia ranką vienas iš klasiokų ir atsako teisingai. Ir ką? Mokytojas pasako "vieną klausimą atsakei, gali gauti du. Gali atsakyti į kitą klausimą ir gauti dar vieną dvejetą". Visi vėl pasijuokėm. Mokytojas dvejeto žinoma, neįrašė.
Taigi, per šią pamoką vėl kartojausi rusų. Nekenčiu rusų, bet noriu pusmetį ne be tokį lievą kokį turiu dabar turėti.
Po to turėjo būti anglų, bet palaukę prie kabineto sužinojom, kad nebus, taigi nuėjom ir pasidarėm rusų pamoką. Visgi mano mokymasis per pamokas nenuėjo veltui, gavau aštuonis. Ne pats geriausias balas, galbūt, bet visgi ne dvejetas.
Po šios pamokos su drauge prie rūbinės vėl sutikom tas "mažvaikes" kurios išbėgo iš rūbinės besijuokdamas ir kalbėdamos kažką tokio "bėgam, kol nepamatė".
Šįkart jau kažkam kitam striukę perkabino, mano draugės striukės nebelietė, turbūt išsigando klasiokų.
Taigi grįžau namo ir nieko gero nebeveikiau, eilinė diena.
Tik mažiau namų darbų, nes ryt tik trys pamokas ir viena iš jų kūno kultūra.
Mokytojų keleto nebus.
Kas dar? Ryt nežinau kodėl, bet noriu eit į mokyklą. Gal todėl, kad lengva diena? Gal..
Iš tiesų tai visos panos nusprendė, kad ryt neis į mokyklą, bet.. Įkalbėjau savo draugę ir bent jau nebūsiu viena panelė klasėje.
O dabar? O dabar aš skaitau M. parašytą žinutę ir šypsausi. Galbūt aš jam rūpiu jeigu jis manim domisi? Galbūt..

O aš sakau, kad jis man nepatinka.

Pati nebežinau, šypsausi ir galvoju kuri mano pusė yra teisi "ta kuri sako patinka ar ta kuri tam prieštarauja".


2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblrle7cafp3s41qzmfnw

Pirmą kartą viską aprašiau taip smulkiai. Tikiuosi nepavargsit skaityti, o jei nusibos nesivarginkit, tiesiog išsipasakojau kompiuteriui. O galbūt ir kažkam kitam? : )
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-10, 23:31

Sausio 10d.

Seni dienoraščio įrašai iš šiukšlynėlio.

Spoiler:
Spoiler:


Spoiler:

Spoiler:


Manau, to užtenka.
Dovilė teisi, aš jo nepamiršau, man per sunku.
Kad ir kokia žiauri tiesa tai bebūtų.

Atgal į viršų Go down
maze~
just one more night...
maze~


Parašiau : 4201
Man : 30
Esu iš : ...

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-11, 11:41

jauciuosi lygiai taip pat kaip tu dabar, LAIKYKIS!
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-14, 16:29

Vasario 14d.

Meilės diena ?
Nežinau, šiandiena man nekelia jokio susižavėjimo
Eilinė, niekuo neišsiskirianti diena

Einu "švęst" su namų darbais. Bus "linksma".



Na, nuoširdžiai tikiuosi, kad bent dalis jūsų paminėsit šią dieną su šypsena !



2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 20110201122617212_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-14, 18:51

jo, aš tarp tų, kurie švenčia su šypsena : D
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-18, 23:29

Vasario 18d.


Lauke spaudžia šaltukas, kuris po keleto valandų priverčia eiti namų link, nes rankos kojos sustingsta nuo šalčio.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 5359423132e2ea05985azla
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-19, 21:29

Vasario 19d.

Visą pusdienį prasikankinau su dideliu skausmu, kurio visiškai numalšinti nepajėgė net vaistai
Kitą dienos dalį praleidau lauke.
Taip, šalta, taip pučia šaltas vėjas ir sninga, bet nenoriu sedėti namuose
Pabuvau su drauge, nuėjau į sodą kuriame paskutinį kartą buvau rudens pradžioje
O ten išskyrus sušąlusią žemę ir apsnigtus laukus niekas nepasikeitė ..

O dabar?
Aš ir vėl kankinuos su tuo nelemtu skausmu ..


Spoiler:

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblrlgo3b3pjfv1qbfyzj
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-24, 21:03

Vasario 24d.

Ačiū Tau, kad Tu nepamiršai manęs

Po mažiau nei savaitės bus jau du mėnesiai nuo naujųjų metų..
Vėl neištesėjau sau duotų pažadų, net nepradėjau jų tesėti..
Po savaitės bus gimtadienis ir vėl sau pažadėsiu naujus pažadus iki kito gimtadienio..
Bet kam aš žadu, jeigu neištesiu?

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lh4ugaTnUG1qabwq2o1_400_large
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-25, 14:27

Vasario 25d.

Pamelavai, o aš patikėjau

Galėjau šiandien neit mokyklon, bet nuėjau.
Karantino pratesimo turbūt nebebus, nors mūsų buvo labai mažai : 8 iš 24 .
Nors pripažinsiu, kartais kai mūsų būna mažai būna linksma
Per pamokas neimam sunkių temų, daugiau kalbamės, būnam visi kartu

Už lango šviečia saulė, kuri man teikia vilties, kad jau greit galėsiu džiaugtis ne tik kalendoriniu, o tikru PAVASARIU.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lgyvig8XUj1qhqhy8o1_500_large
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-02-26, 22:28

Vasario 26d.

Svajoju ir pamirštu, kad ne visos svajonės išsipildo



2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lh4250beOR1qfjv55o1_500_large
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-01, 16:24

Kovo 1d.

Pirmoji kalendorinio pavasario diena, ryški saulė, užknisantis budėjimas ir Tu

Pavasaris !!!
Beliko sulaukti pavasariškai šiltų orų ; }}

Ryški saulė kuri padeda nusišypsoti.

Budėjimas kuris man buvo neužknisantis tik vieną dieną {kuri buvo Rugsėjo mėnesį}

"Ignoruok jį". Ne, ne dėl to. "Jis gi toks, jis gi anoks" .. O man nusispjaut koks. Man savas.

:Širdutė: Blemba, juk aš MYLIU PAVASARĮ .. Ir Tave!


2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lh7y2yn3PN1qg8n42o1_500_large

Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-02, 19:53

Kovo 2d.

Apkabink ir niekada nepaleisk

Eilinė sunkios savaitės diena.
Šiandien man labai trūko pavasario saulės, LABAI!
Nežinau, kartais man atrodo, kad gerai nuotaikai man trūksta šviesos, saulės trūksta!
Noriu tikro, šilto PAVASARIO, noriu VASAROS, noriu visko.
Šiltų, ilgų vasaros vakarų su brangiausiais draugais ; *

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lhfvstp5na1qgzguyo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-02, 21:05

noriu saulės, noriu vasaros, bet nenoriu pavasario :/
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-03, 22:51

Kovo 3d.

Beprotiškai maloniai nustebinta !

Šito gimtadienio aš niekad nepamiršiu.
Dėkuj Mamukui už TOKIĄ staigmeną, Dėkuj draugėm, Dėkuj, tiem kas nepamiro.
Aš galiu sakyti, kad esu LAIMINGA, bent šiandien.
:Širdutė:


2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lhhnalg45T1qhcb1ro1_500_large
Atgal į viršų Go down
Chocolate.
Dear Karma, I have a list of people you missed.
Chocolate.


Parašiau : 3122
Man : 27
Esu iš : Panevėžio

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-04, 15:36

Ką mamukas padovanojo? : O
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-04, 16:14

Staigmena nebūtinai dovana juk ; }}
Tiesiog sakė, kad giminės atvažiuos pasveikint, o pakvietus mano geriausias drauges iš kito miesto :sirdis: Kurių taip seniai nebemačiau ir taaaaip pasiilgau. Žodžiu, daug chaoso galvoje, ir begalė džiaugsmo..
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-04, 19:41

Kovo 4d.

Aš nematoma

Pagaliau penktadienis
Pagaliau baigėsi budėjimas
Pagaliau parašiau kontrolinius kuriems nieko nemokėjau ir tikiu, kad fantazija man padės nesusigadint pažymio
Pagaliau turėsiu laiko atsipūst

Rytoj sulauksiu svečių, na, ir tikiuos vėl susitikti su draugėmis

:Širdutė:


2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lhhmw5WlsV1qhcb1ro1_400_large
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-07, 18:58

Kovo 7d.

Už laimę, už Tave, už gyvenimą, už DRAUGUS, kurie neleidžia liūdėti


2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Tumblr_lho56r5G3O1qabcbno1_500_large

Nusibodo niuzgėti, noriu šypsotis ♥
Atgal į viršų Go down
Ivarė
Nebūk svarbus, būk reikalingas
Ivarė


Parašiau : 5673

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-07, 21:14

o aš noriu verkt !
Atgal į viršų Go down
Sandra.@
Tuos kilometrus tarp mūsų norėčiau surinkt į kruvą ir išmest velniop
Sandra.@


Parašiau : 6663
Man : 28
Esu iš : Panevėžio r.

2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime2011-03-07, 22:23

Kas gi nutiko ? ; o
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2011-ųjų užrašai.♪♫   2011-ųjų užrašai.♪♫ - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
2011-ųjų užrašai.♪♫
Atgal į viršų 
Puslapis 415Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: