Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Livijos dienos.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Perfekto.!*
Fuck This Shit!
Perfekto.!*


Parašiau : 1498
Man : 26
Esu iš : Šiauliai
Motto : Niekada nesakyk niekada!

Livijos dienos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Livijos dienos.   Livijos dienos. - Page 2 Icon_minitime2012-02-29, 20:28

Lalala. Štai ir aš kažkaip čia užsukau. Labai retai čia išsireiškiu tai teks truputi dažniau čia užsukti. O šiaip apie šią savaitę. Hm.. Iš klasės esam tik trys. Jou.. Turiu sedėt pamokose viena tar bernų kol viena klasioke ligoninei, o kita nežinau, namie sėdž gal.. Tai vat vaikštau viena mokykloj po kolidorius. Kažkaip net gera. Nieks galvos nekvaršin. Tik aišku pamokos.. Per kurias užsisvajojius kažkokia sėdžiu. Dar plius rašinių nemoku rašyt. 5gavau.. nuostabu. Lietuvių šio mėnesio pažymiai : 5 ir 10. Lol ;D Kiekviena diena prasėdžiu namie. Net neprisimenu kada buvau po sodą pasivaikščiot. Kažkaip vienai nepatink. Šiurpoka. :D Labai tuščia. Beveik niekas čia negyvena. Daugiau atvažiuoja tik vasarai pabūti. Tai jei vakare eini tuščia, tylu and bauguu. :D Rytoj dar rusų testas kažkoks, o aš nieko nemoku. Nuostabu. Be emociju kažkaip dabar sėdžiu. Mąstau gal vandens išgert nes labai bloga. Atsibodo kiekviena diena sedėt namie. Bet kad nėra su kuo susitikt. Nu yra, bet atitolo kažkaip bendravimas su tais žmonėm. Keista. Atrodo ji tau geriausia draugė. O vėliau žiūri jau viena nuo kitos atitolsti, nebesusitinki taip dažnai.Ok jaučiu einu trumpam į lauka. ;D Gal biški prasiblaškysiu. Kol dar šviesu reik eit. Okey baigiu veblent. Livijos dienos. - Page 2 2574002215
Atgal į viršų Go down
 
Livijos dienos.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dienos daina
» Dienos paveikslėlis. : )

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: