Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


tonight we are young!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 24 valandos***

Go down 
+7
Firework.
blackberry
Zouhouhou.
Ivarė
Sandra.@
Tic`toc
Vaiva*
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-10, 22:47

O aš ir tokia noriu tapti, bet dar sunku ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-11, 14:28

Aš jau esu, tik va kai maždaug 5 blogus dalykus sužinau per vieną dieną, o tiksliau per maždaug porą valandų tai jau tada tikrai sunku. Bet man dabar jau viskas viskas viskas p*.
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-14, 21:24

Taigi own-happines reklamą perkėliau į atskirą temą, o čia bus jau tikras dienoraštis su mano boring or interesting days :)
Šiandiena PENKTADIENIS!!!
PEnkTAdiENis!!!! peNKtaDIenIS!!
Tobula diena yra - penktadienis :)
Mokykloje viskas tobula. Igonr'o nebėra, bet prasidėjo ironija, bet wahtever, man p*.
Oh, mokykloje viskas tobula išskyrus paskutinę-šeštą-matematikos pamoka. Kontrolinis. Sunkus. Ir ats gavom visi skirtingus tai nežinau kaip bus, pranešiu ;) (edit: gavau 8)
Grįžau namo. Tobula. Karštas šokoladas, CSI ir šiltas pledas :)
Vakaras su kompiuteriu (nedaug), televizoriumi, karštu šokoladu ir prancūziškais rageliais, argi ne tobula? :)
O dabar. Šiltas vakaras su "Vakaro pasakojimais", kaip jau minėjau - karštu šokoladu ir rageliais :)
With love,
Vaiva

24 valandos*** - Page 3 4747339ceffe


Paskutinį kartą redagavo Vaiva*, 2011-01-22, 00:26. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-15, 16:17

Šeštadienis. Ar gali būti geriau kai visą pusdienį tvarkaisi? Kai visą pusdienį rūšiuoji senus daiktus, kuriuos reikia išmesti, bet labai nesinori, nes gal dar kada nors prireiks..
Bet viskas. Dabar mano kambariux atrodo fantastiškai : )))) Švarus, tvarkingas, neperkrautas ir toks visai nieko. Bet laukiu 2012 pavasario-vasaros kai mano kambariuko remončiux prasidės. Oj bus tada :DD Daug dulkių.... Bet taip pasakiškai atrodys po to.. Rawr :D
Vėliau parašysiu kaip vakaras šeštadienio :)
With love,
Vaiva
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-18, 15:26

http://own-happines.blogspot.com/
gražiai parašyta šiandiena diena. :)
bet dabar jau mano nuotaika PUIKI! :)
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-18, 15:29

Tokios jau tos mūsų mamos ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-21, 17:37

Čia jaučiu tik mano tokia "gerutė".. ;//
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-21, 18:02

Patikėk mano mama irgi daug ką pamiršta. Pradedu galvoti, kad čia padarinys to, kad jos daug mąsto galvodamos ir kalba telefonu ; DDD Arba nepaisant to, kad jos turi tas pačias pareigas (nu jos taip skaito, nes taip yra) dar yra tokios panašios, kad ir daug ką pamiršta.
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-21, 18:17

Nu jo, dėl darbo ir pamiršta..
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-22, 00:25

2011.01.21
Penktadienis!!! Oh, ir vėl!!!
Myliu penktadienius!
Šiandiena buvo gera diena. Bendravau su žmonėmis, su kuriasi seniai bebendravau.
Reikėjo budėti valgykloje, bet aš to nedariau. Ėjau į rūbinę. Ten ir bendravau su senaisiais pažįstamais.
Per matieką. Skambino mano draugai. Dzin, atsiliepiau :D Kalbėjau per matieką su tlf, bet mokytoja nematė. Nu ir man dzin buvo. Penktadienis ir paskutinė pamoka. Ačiū Dievui bent jau su jais namo kartu nėjau. Ėjau su klasioku. Bent tiek gerai :D
Grįžau namo. Nuvarėm su tėčiu pavalgyt, po to į banką, pasiimti kitą ZOOM kortelę. Pasiėmiau ir man afigienai. Bliamba, Naujieji Lietuviai buvo afigiena grupė. O jų daina afigienai iš viso afigiena :DDD
Grįžau namo įsijungiau pc ir visą vakarą prie pc praleidau. Bet man dzin, šiandiena penktadienis ir šiandiena hug'ų diena :)
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-28, 14:53

2011.01.28
kaip pati pastebėjau rašau tik penktadieniais. bet kas ne ph? :D
Šiandiena gera diena. Kaip ir visi penktadieniai. ooooooi rytoj tūsinsiuuuuuuu!!!!!!!! :DDDD
Krc, geriau neberašysiu, kad neprišnekėčiau ko nereikia :DDDD
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-01-31, 21:10

2011.01.31
Kadangi paskutinė mėnesio diena, reikia parašyti :))))
Šiandiena nieko įdomaus. Juk pirmadieniai tokie jau yra. ;//
Šeštadienį buvau draugės gimtadienyje. Buvo taip nerealu!! Tiesiog gerai. Čilinom ir mums buvo taip geeeeera. Žodžiu, man patiko :)
Viskas. Jau sakiau, kad šiandiena nieko įdomaus neįvyko tai ir nėra daug ką rašyti. Trimestrai artėja į pabaigą. Žiema irgi artėja į pabaigą!!! Laukiu pavasario, tada lauksiu vasaros! :D
xo
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-02-09, 16:58

2011.02.09
Žinot tokį jausmą, kai norisi rėkti ant viso pasaulio?? Kai visi viską daro blogai? Kai visi iki vieno tave erzina?
Jei nežinot, tai jums pasisekė, nes aš dabar būtent taip ir jaučiuosi ir tas jausmas toks sumautai šūdinas, kad net norisi užmigti ir atsibusti tik tada kai viskas vėl bus gerai..
Iš gerų dalykų tai yra vienas, bet net nežinau ar tai gerai, nes paskutiniu metu man atrodo, kad tarp mūsų "nieko" nebuvo ir niekada nebus. Jis šiandiena pasisveikino ir labai gražiai nusišypsojo, o to jau nebuvo gerą mėnesį. Net nežinau kaip reaguoti. Labai keista buvo. Aš jį buvau labai įsimylėjusi, bet dabar to nebėra ir vėl viskas gerai. Dabar turiu kitą meilės objektą :)
Tuoj varysiu su drauge meet'intis ir tikiuosi prasiblaškysiu, o ryt nereikia į mokyklą, tai PARTY! :)))))))))))))))))
xo, my sweethearts
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-02-11, 15:12

2011.02.11
Šiandiena geros draugės gimtadienis ir eisim į Martini :)
Dar Martini turėčiau pamatyt savo love object :)
Labai laukiu, nes žinau, kad gerai praleisiu laiką. :)
Mokykloje nieko įdomaus, tik va su vienu draugu galutinai susipykau (jis kaltas), o su kitu - priešingai, labai gerai sutart pradėjom :)))
Puse 5 ateis draugė, eisim dažytis ir tada į gimtadienį :)
xo, sweethearts
Parašysiu ryt kaip sekėsi :)
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-04-18, 19:10

2011.04.18
Apleidau jus, brangieji, kurie neskaitot ką aš keverzioju, bet juk nesvarbu : )
Šiandiena oficialiai pirmoji atostogų diena. Ryte atvažiavau į Mažeikius pas mamytę : ))))
Su šuniuku žinoma ; ) Atsigėriau kavos, maloniai paplepėjau su mamuku ir išlekėm į darbą. Mama padirbo aš šiaip su jos moterims paplepėjau. Nuvažiavom į parduotuvę, papirkom maisto, o tada jau kompiuteris!!!! Po ilgos, ilgos pertraukos..

xo, Va*
Atgal į viršų Go down
Tic`toc
Svajok atsargiai, nes kartais svajonės pildosi :)
Tic`toc


Parašiau : 4434
Man : 28
Esu iš : Klaipėda
Motto : Kvailys ieško laimės tolimose šalyse išminčius ją augina po savo kojomis.

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-04-18, 20:29

O buvai padarius pertrauką nuo pc ;)
Ech, gaila, aš tiek valios neturiu ;D
Atgal į viršų Go down
https://paaugliams.catsboard.com
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-04-19, 00:03

Jei skaitei mano blogą, tai suprasi kodėl ta pertrauka... Nuoroda: http://own-happines.blogspot.com/


Paskutinį kartą redagavo Vaiva*, 2011-04-20, 23:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-04-19, 20:24

2011.04.19
Ryte, atskiėliau pavedžiojau šunį ir išlėkiau tvarkytis reikalų. Daug turėjau. Tiksliau mama turėjo, bet aš jai padėjau, tad grįžom tik apie 4pm. O dabar pavalgiusios išsitiesėm ant sofkutės, o 8pm turėtumėm eiti į vienos firmos prezentacijos vakarienę. Tikiuosi gerai praleisime laiką : )))))
Linkėjimai, skaitantieji ;*
Su pavasariu, tikruoju pavasariu, visus. :))))
xo, Va*
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-04-20, 23:27

2011.04.20
Ryte, atsikėlėm, išgėrėm kavos ir važiavom į turgų. Mama ieško sau užuolaidų.
Neradom.
Grįžom namo ir laukėm tokių vyrukų, kurie turi mum padaryti žaliuzes.
Išmatavo ir išvažiavo.
tada su mamuku išsikepėm Obuolių pyragą ir lėkėm tvarkyt reikalų, o tada pas mamytę į darbą.
Pasėdėjom ir variau namučio, bet dar prieš tai užėjau į parduotuvę, nusipirkti auskram akmenukų. Įmesčiau pic, bet mamos kompas lievas yra ir kortelė neįsideda...
Pasėdėjau prie pc, tada padėjau mamai kugelį padaryti, mišrainę.
Pavalgėm, prigulėm ir va, dabar išsidrėbusios žiūrim TV3, o aš dar užmetu akį į PC.
p.s. Mamyte nupirko ŽYDRUS lęšius!!!! KOKIA AŠ LAIMINGA!!!!********
xo, Vaiva*
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-06-21, 20:36

2011-06-21
Senokai nerašiau čia. Net keista vėl čia užsukti.
Žinau, kad yra užmetančių akį, bet nekomentuojančių. Tai reiškia, kad ne veltui rašau.
So. Vakar grįžau iš Druskininkų. Buvo fun :) Pailsėjau. Bet kaip ir kiekvienoje kelionėje buvo minusių. Didelių ir mažučiukų :)
Šiandiena beveik visą dieną čilinų prie pc. Užtat atgimė senieji jausmai, prisiminimai. Sutvarkiau daug reikalų, padariau daug darbų. Suradau gražią dainą, kurią įkelsiu į ČIA(Jovani).
Šį vakarą liko tik žiūrėti filmus ir pagaliau susikaupiau pradėti žiūrėti Vampyrų dienoraščius. I hope kad tai geras apsisprendimas ir nenusivilsiu, nes girdėjau daug gerų žodžių apie šį serialą :)
So, I'm done now.
xoxo, Vaiva*
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-06-23, 21:02

2011.06.23
PATEKAU!!! PATEKAU!! Patekau į gimnaziją. AAAAAAA, bet blogai, nes mano labai gera draugė nepateko....
Šiandiena pagaliau grįžau į Klaipėdą. Jau buvau pasiilgusi :) Nusipirkau bilietus į Labas festą. Žodžiu, man šiandien daug džiaugsmo. Dar buvau MC. Krc, aš laiminga :)
xo, Va*
Atgal į viršų Go down
Bumt
Why so serious?
Bumt


Parašiau : 2974

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-06-25, 01:44

Opa, sveikinimai patekus ! c:
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-06-25, 15:20

Ačiū (:
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-08-01, 20:07

O man dzin dzin dzin! O man viskas dzin dzin dzin!!!!
Man viskas gerai, nieko nebespėju kaip esu užkrauta, bet man patinka.
Lietuviškuose tinklalapiuose nebesilankau, išskyrus facebook ir čia retkarčiais. Visi mano lankomi web yra anglų kalba. Net rašybos tikrinimo kalba pasikeičiau į anglų. Tad jei padarysiu čia klaidų nepykit 24 valandos*** - Page 3 4213050723
Žodžiu, tingiu daugiau rašyti, nes dar laukia keli blogai.. ;////
Atgal į viršų Go down
Vaiva*
Už triukšmą**
Vaiva*


Parašiau : 533
Man : 28
Esu iš : Klaipėda ;Dp*

24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime2011-08-13, 10:40

Buvau prie ežero. Buvo nerealiai fainiai. Nors oras buvo prastas, užtat draugai viską pakeitė. Nesvarbu, kad ne visada buvome drauge, bet galiausiai buvome. Viskas ore ir man fainiai. O jei kam nepatiko nekaltinkite aplinkos, pažiūrėkite į save ;)
Čia kalbu bendrai, o ne konkrečiai kažkam. Jei grįžote iš kelionės ir jaučiatės taip, kad geriau išviso būtumėte nevažiavę, tai gal kalti jūs, kad esate nepatenkinti? :)
xoxo, V.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





24 valandos*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 24 valandos***   24 valandos*** - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
24 valandos***
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambarėlių šiukšlynas-
Pereiti į: